بیمارستان می تواند تقسیم یک ونتیلاتور بین دو بیماران مبتلا به coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: اما هشدار داد که این عمل تنها باید انجام شود اگر هیچ گزینه دیگری وجود دارد.

کمبود هواکش ماشین آلات است که اجازه می دهد تا بیماران به طور جدی بیمار برای نفس کشیدن و زنده ماندن یکی از نگرانی های بالا از coronavirus بحران است. بیمارستان در سراسر کشور به زودی می تواند در مواجهه با موقعیت های که در آن آنها نیاز به اولویت بندی درمان با منابع محدود.

جدید دستورالعمل های فدرال از جراح عمومی گفت: این استراتژی از یک تقسیم “تنها باید به عنوان آخرین چاره مطلق” از قابلیت اطمینان و ایمنی آن شناخته شده نیست.

تبلیغات

این دستورالعمل اشاره کرد که بسیاری از موسسات در حال بررسی تمرین و پروتکل های در حال توسعه هستند و تست شده و در برخی از مکان های مقدماتی اجرا به عنوان بیمارستان های غرق شده با COVID-19 بيمار.

در نامه ای سرگشاده به کارگران بهداشت و درمان, جراح عمومی جروم آدامز و معاون وزیر بهداشت و درمان Adm. برت Giroir به راهنمایی های فنی به بیمارستان ها که ممکن است به کاوش در یک تقسیم.

آنها هشدار داد که با استفاده از یک دستگاه تنفس مصنوعی برای دو نفر است که از لحاظ فنی امکان پذیر است اما هرگز سعی در انسان است. عمل “فقط باید در نظر گرفته شود اگر یک بیمارستان نمی تواند از نظر بالینی اثبات شده و قابل اعتماد و امن روشها برای مدیریت نارسایی حاد تنفسی.”

حداقل یک بیمارستان در نیویورک است گزارش شروع تقسیم هواکش بین بیماران در آماده سازی برای زمانی که آنها هیچ انتخاب است.

نامه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقامات بهداشتی است ضمنی اذعان است که دولت ها و بیمارستان ها را نمی خواهد به اندازه کافی هواکش برای مراقبت از تعداد COVID-19 بيمار آنها انتظار دارند و در خلاف جهت عمومی پیام از مقامات دولت.

فرمانداران شده اند شفاعت با دولت برای بیشتر لوازم. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoPress: آمریکا فرمانداران رهبری راه را در ویروس تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن می آمیزد خوش بین ویروس اطلاعات و بالا برای ما مرگ و هوا کومو کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: ‘هیچ’ بیشتر (D) گفت: دولت باید 30,000 اضافی هواکش در زمان اوج بحران بازدید.

تبلیغات

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز (D) در روز سه شنبه گفت که او پیش بینی در حال اجرا از هواکش آوریل 4. او گفت: دولت باید حداقل 14,000 هواکش اما امن است کمتر از 300.

اما مقامات دولت شده اند کم اهمیت جلوه دادن امکان ونتیلاتور کمبود. رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCuomo کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: “نه. هیچ ” ماکسین واترز رها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ: ‘توقف تبریک خود را! شما یک شکست’ مراتع استعفا از کنگره سر به کاخ سفید بیشتر در هفته گذشته سوال که آیا کومو واقعا نیاز 30,000 هواکش.

دبورا Birx بالا سلامت مقام رهبری کاخ سفید را coronavirus پاسخ نیز به عقب رانده امکان کمبود.

“می گویند که به مردم آمریکا به مفهوم این است که زمانی که آنها نیاز به یک تخت بیمارستان آن را نمی خواهید به وجود دارد, و یا زمانی که آنها نیاز است که دستگاه تنفس مصنوعی آن را نمی خواهید به وجود دارد — ما ندارد و شواهد است که در حال حاضر” Birx گفت: در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de