مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد جارو پناهندگی محدودیت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز چهارشنبه پیشنهاد جارو — هر چند تا حدودی مبهم — محدودیت در پناهندگی به دنبال تراز یک چارچوب قانونی با رئیس جمهور تلاش برای محدود کردن مهاجرت به ایالات متحده است.

این حرکت تنها آخرین در یک سری از اقدامات که تهمت گرفته شده به حد پناهندگی — این بار با هدف تغییر روش های پیچیده حاکم بر دادگاه مهاجرت.

عدالت و امنیت داخلی ادارات گفت: پناه جویان که روشن اولیه نمایش را ادعا شنیده می شود توسط یک قاضی مهاجرت در “کارآمد رسیدگی” جایگزین دیرینه قوانین در قانون مهاجرت. آنها نداد در مطبوعاتی کوتاه.

این قوانین همچنین اجازه خواهد داد که قضات به اخراج موارد بدون جلسات دادگاه اگر شواهد و مدارک تعیین می شود بیش از حد ضعیف است. آنها تعریف خواهد شد هنگامی که ادعا می کنند ممکن است اعلام کرد “احمق” و بالا بردن آستانه اولیه نمایش فیلم تحت کنوانسیون سازمان ملل علیه شکنجه.

دولت پیشنهاد تعاریف جدید برای برخی از راه های افراد واجد شرایط برای پناهندگی به طور خاص سیاسی “نظر” و عضویت در “گروه اجتماعی خاص.” پناهندگی برای افرادی است که در صورت آزار و اذیت خود و نژاد و مذهب و ملیت و عقاید سیاسی و یا عضویت در یک گروه اجتماعی سست دسته که ممکن است شامل قربانیان باند و یا خشونت. باریک شدن راه های آن به واجد شرایط به معنی بیشتر را رد کرد و ادعا می کند.

دولت گفت: این تغییرات می تواند بهره وری بیشتر برای مهاجرت در سیستم دادگاه با جمع شدن بیش از 1.1 میلیون نفر.

قوانین را “بیشتر به طور موثر جداگانه ادعاهای بی اساس شایسته از آنهایی که” در این بخش گفت. “این بهتر خواهد اطمینان از بی اساس ادعای تاخیر نکنید و یا منحرف کردن منابع از مستحق ادعا می کند.” جزئیات منتشر خواهد شد در دفتر ثبت فدرال با زمان برای اظهار نظر عمومی قبل از آنها را به اثر. پرونده های حقوقی ممکن است با تاخیر و یا از خط خارج تلاش کنند.

دولت به طور موثر قرار دادن پناهندگی خارج از دسترس برای بسیاری از مردم در کانادا و مکزیک, مرز در ماه مارس کمتر از یک سال 1944 بهداشت عمومی قانون با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus. این حرکت در نظر گرفته شده به طور موقت اجازه داد تا دولت بلافاصله به اخراج مردم از مکزیک و آمریکای مرکزی به مکزیک قبل از آنها را به پناهندگی ادعا می کنند.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>