مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح 3K روزانه coronavirus مرگ و میر در ماه ژوئن: NYT

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح ریزی است که ایالات متحده می تواند تا 3000 مرگ و میر در هر روز از coronavirus در ژوئن 1, با توجه به اسناد داخلی به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

داده ها و مدل سازی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) نشان می دهد که دولت فدرال در انتظار تعداد موارد و مرگ و میر مرتبط با این بیماری همه گیر به ادامه نصب حتی به عنوان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump پیش بینی ویروس مرگ و میر می تواند به 100000 نفر در ایالات متحده پنس می گوید او باید فرسوده ماسک در کلینیک مایو بازدید تهمت می گوید بعدی coronavirus امداد لایحه شامل حقوق و دستمزد کاهش مالیات بیشتر و دیگر مقامات فشار برای دولت ها به لغو محدودیت به معنای به سرعت گسترش ویروس در حمایت از بازگشایی کسب و کار.

این بار ارسال شده در اسناد و مدارک نشان می دهد که سی دی و سازمان مدیریت اضطراری فدرال هوا ثابت افزایش در تعداد موارد جدید در هر روز است. پیش بینی ها نشان می دهد ایالات متحده در رسیدن به 200,000 موارد جدید روزانه در ماه ژوئن 1 با روزانه مرگ و میر در حدود 3,000. در حال حاضر روزانه مرگ و میر متفاوت است اما به طور معمول می افتد بین 1500 تا 2000.

تبلیغات

این گزارش هشدار می دهد که منطقه دریاچه های بزرگ کالیفرنیای جنوبی و بخش هایی از جنوب و شرق همه شاهد افزایش مورد بارهای.

CDC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه.

مبرم آمار و ارقام در این گزارش تاکید خطرات بسیاری متحده به عنوان آنها شروع به شل محدودیت های است که اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کسب و کار و فضاهای عمومی و حتی به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش است.

گرجستان تگزاس فلوریدا و آیووا در میان کشورهای که اجازه کسب و کار خاص برای بازگشایی شده است. فرمانداران وجود دارد که در ادامه به اصرار ساکنان به محدود کردن اندازه از تجمعات و به پوشیدن ماسک برای محدود کردن انتقال ویروس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در میان اکثر آوازی طرفداران برای بازگشایی این کشور است. او بارها و بارها استدلال کرد که “درمان نمی شود و بدتر از مشکل” نشان می دهد که آمریکایی ها نمی توانند تحمل مشکلات اقتصادی به خاطر شدیدی بهداشت عمومی اقدامات است.

اما حتی تهمت اذعان کرده است که شمار تلفات ناشی از این ویروس ممکن است بیشتر گریم از او شخصا برآورد شده است. او قبلا پیش بینی شده تعداد مرگ و میر خواهد آمد در حدود 60000 نفر اما یکشنبه شب تجدید نظر آن را به سمت بالا.

“این رفتن تا” مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد. “من استفاده می شود به می گویند 65,000. در حال حاضر من گفت: 80 یا 90 و از آن بالا می رود و می رود تا به سرعت. اما آن را هنوز هم برای رفتن به, مهم نیست که چگونه شما را در آن نگاه کنید در پایان پایین تر از هواپیما اگر ما خاموش.”

دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus پاسخ گفت: “فاکس نیوز یکشنبه” که بینی خود را همواره تخمین زده می شود بین 100000 تا 240,000 مردم می میرند و حتی با کاهش اقدامات در محل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>