رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMilitary پرسنل رسیدگی به کروناویروس بیماران در امکانات در NYC New Orleans و دالاس نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی است و در مجموع از 20 بيمار: گزارش Fauci می گوید که همه کشورها باید stay-at-home سفارشات بیشتر‘s دولت عقب کشیده الزامات مورد نیاز برای کسب و کارهای کوچک به اداره مرخصی با حقوق به کارکنان خود را در یک راهنمایی انتشار پنج شنبه.

کار وزارت ارشاد برای coronavirus محرک لایحه گفت: شرکت هایی با کمتر از 50 کارگر باید گزینه ای را برای کاهش 12 هفته مرخصی با حقوق است که این لایحه موظف است برای آن دسته از کودکانی که از مدرسه به خانه و یا مراقبت از کودکان.

کارکنان اعطا دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و 12 هفته از مرخصی خانواده تحت قانون که معاف کارفرمایان از اداره مرخصی خانواده اگر آن را مانع کسب و کار از عملکرد.

تبلیغات

قانون در حال حاضر نمی شود به شرکت با بیش از 500 کارمند معنا در مجموع بیش از 75 درصد از آمریکایی کارگران شاغل در شرکت های است که می تواند معاف نیویورک تایمز اشاره کرد.

اما وزارت کار تفسیر است که کسب و کارهای کوچک می تواند معاف از ارائه مرخصی خانواده اگر آن را “علت کسب و کار کوچک را متوقف عامل” اگر غیاب کارکنان را در برخواهد داشت “یک خطر قابل توجهی” به کسب و کار و یا اگر وجود دارد به اندازه کافی کارکنان “قادر و مایل و واجد شرایط” برای پر کردن در برای فرد در ترک است.

کسب و کارهای کوچک نمی تواند انکار مرخصی استعلاجی.

اما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و برخی دولت فدرال کارکنان نیز می تواند کاهش یافته و خانواده پرداخت را ترک کنند تحت قانون.

دموکرات ها ابراز نگرانی کرد که این قانون را ارائه انعطاف پذیری مورد نیاز برای کارگران در طول بیماری همه گیر. سناتور. پتی موریپاتریشیا (Patty) لین MurrayTrump دولت مسائل مربوط به ارشاد پرداخت می شود, پوسته پوسته شدن پشت ترک نیاز برای کسب و کار کوچک کارکنان سنا coronavirus محرک مذاکرات نشت شنبه به مجلس سنا دموکرات ها پیشنهاد لغو پرداخت وام دانشجویی در طول coronavirus بیشتر (D-شستشو.) و تشکر. رزا DeLauroرزا Luisa DeLauroTrump دولت مسائل مربوط به ارشاد پرداخت می شود, پوسته پوسته شدن پشت ترک نیاز برای کسب و کار کوچک کارکنان محرک برچسب قیمت .2T راه می افتد برخی از کارشناسان می گویند پرداخت مرخصی استعلاجی جهانی حق: زمان آن رسیده است که بیشتر (D-Conn.) با ارسال نامه ای به نیروی کار, منشی, یوجین Scaliaیوجین ScaliaTrump دولت مسائل مربوط به ارشاد پرداخت می شود, پوسته پوسته شدن پشت ترک نیاز برای کسب و کار کوچک کارکنان تهمت تماس در کنگره برای بازگرداندن کسر مالیات برای کسب و کار وعده های غذایی, سرگرمی, امریکا فرمانداران باید رفع بیکاری بیمه مطلب گفت: دستورالعمل “نقض کنگره قصد” و “تضاد به زبان ساده” از قانون است.

Scalia در بیانیه ای گفت: جمعه این قانون به “بی سابقه پرداخت مزایای مرخصی به کارگران آمریکایی تحت تاثیر این ویروس در حالی که اطمینان حاصل کرد که کسب و کار پرداخت.”

پرداخت ترک یکی از بحث انگیزترین جنبه های عظیم محرک لایحه به عنوان دموکرات تحت فشار قرار دادند برای بیشتر مرخصی برای کارکنان به تأخیر انداختن رای گیری مجلس سنا در بسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im