مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استخدام دانشگاه های دیگر ارشد برای بالا نقش

22 ساله دانشگاه ایالتی آیووا ارشد مجموعه فارغ التحصیل در مارس استخدام شده برای یک موقعیت کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

آنتونی Labruna تنظیم شده است برای شروع در روز دوشنبه به عنوان معاون سخنگوی کاخ سفید در وزارت بازرگانی وزیر را تایید کرد به تپه روز جمعه.

در بیانیه وزیر بازرگانی گفت آن است که “به دنبال به جلو به آنتونی پیوستن به وزارت بازرگانی” در تماس تلفنی با “مرد مناسب برای این کار است.”

تبلیغات

اخبار استخدام شد و اولین گزارش سیاسی.

استخدام به شرح زیر اخیر استخدام 23 ساله دانشگاه جورج واشنگتن ارشد جیمز بیکن به یک نقش در کاخ سفید ریاست جمهوری پرسنل ،

وزارت تجارت می گوید با دفتر کاخ سفید ارتباط کمک می کند تا نظارت بر انتصاب مقامات بالا به جای خالی در این بخش و کمک می کند تا با گزارش های ویژه و پروژه های.

سیاسی گزارش داد که برخی از مقامات ابراز نارضایتی Labruna را استخدام کرد و گفت آنها “بسیار نگران” او ممکن است فاقد تجربه است.

Labruna شد بنا به گزارش یک کارمند پرداخت می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن 2020, آیووا, کمپین و عضو آیووا فدراسیون از جمهوری خواهان (IFCR). در یک پست در IFCR Facebook صفحه Labruna ذکر شده بود به عنوان معاون رئیس در سال 2019 به عنوان به خوبی به عنوان یک کارمند برای دولت تشکر. Jarad کلاین (R).

Labruna و بیکن شد بنا به گزارش ها شنود گذاشته در بخشی از جان McEnteeجان (جانی) دیوید McEnteeNew کاخ سفید بررسی سوالات بالقوه کارکنان در مورد تهمت درخواست تجدید نظر تپه صبح روز سه گزارش – ساندرز طول می کشد ورودی شدید در SC بحث کاخ سفید استخدام کالج ارشد به عنوان تهمت رسمی: گزارش بیشترتهمت سابق دستیار شخصی که از کار اخراج شد در سال 2018 و به تازگی rehired به سر دفتر.

McEntee, رئیس جمهور دیرین بدن انسان است که وظیفه بررسی صلاحیت های ریاست جمهوری, انتصاب و استخدام داوطلبان به کار در سراسر مختلف کاخ سفید سازمان. دفتر مسئول هزاران نفر از سطح پایین انتصاب به عنوان به خوبی.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به روز شده در 7:34 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>