مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید اعلام محدودیت های مسافرتی در میان گسترش coronavirus

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump تایید سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برای کنگره به تازگی منتشر شده ایمیل های آشکار مقامات وحشت بیش از از دست دادن اعتبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوریان ادعا لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع بیشتر در شنبه محدودتر سفر از ایران و توصیه می شود شهروندان آمریکایی به سفر به مناطق خاص در ایتالیا و کره جنوبی در پاسخ به کوروناویروس.

معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PenceNewly منتشر شد ایمیل های آشکار مقامات وحشت بیش از از دست دادن اعتبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوریان ادعا تهمت بازدید دموکرات ها بیش از coronavirus انتقاد: ‘این جدید خود را جعل’ پنس می گوید Limbaugh او معتقد است Indiana کار در HIV MERS بخشی از دلیل تهمت ها شنود گذاشته او را در coronavirus بیشتر اعلام کرد مراحل جدید در کنار تهمت و دیگر مقامات بهداشتی آمریکا در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در روز شنبه بعد از ظهر.

پنس گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مجاز ممنوعیت اتباع خارجی که به ایران سفر کرده در 14 روز گذشته. پنس همچنین گفت: وزارت امور خارجه مطرح است, سفر, مشاوره در مناطق خاص در کره جنوبی و ایتالیا به بالاترین سطح هشدار آمریکایی ها به سفر وجود دارد.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اذعان اول مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به کروناویروس در سخنان خود گفت که دولت او انتظار می رود بیشتر موارد در حالی که اصرار وجود دارد “هیچ دلیلی برای وحشت.”

وی این اظهارات را پس از مقامات بهداشت در واشنگتن گفت که یک نفر مرده بود از این ویروس به نمایندگی از مرگ برای اولین بار از از این بیماری در ایالات متحده است.

“متاسفانه یک نفر از گذشت یک شبه. او یک زن فوق العاده یک پزشکی در معرض خطر بیمار در اواخر 50s” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه کاخ سفید اتاق دوم خود را ظاهر وجود دارد در چهار روز گذشته.

“موارد اضافی در ایالات متحده به احتمال زیاد اما افراد سالم باید به طور کامل قادر به بازیابی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر شما سالم هستید, شما احتمالا از طریق یک فرایند و شما خوب خواهید بود.”

رئیس جمهور همچنین خواست اخبار رسانه ها و سیاستمداران “هر چیزی را انجام دهید برای برانگیختن وحشت.”

تبلیغات

“وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس و وحشت در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “کشور ما آماده است برای هر شرایط است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که در شروع سخنان خود با پرداختن به معامله بین آمریکا و طالبان ملحق شد توسط مقامات از جمله پنس بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در اتاق الکس آذر و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) مدیر Dr. Anthony Fauci.

“آنها مشغول به کار در سراسر ساعت خیلی سخت در coronavirus. این یک دشوار است اما بسیاری از پیشرفت های ساخته شده” مغلوب ساختن پیشی جستن در این جلسه گفت:. وی تصریح کرد: دولت او گرفته است “تهاجمی ترین اقدام در تاریخ مدرن برای مقابله با این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>