مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام محدودیت های جدید بر روزنامه نگاران

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر‘s دولت روز دوشنبه اعلام محدودیت های جدید علیه خبرنگاران چینی کار برای دولت, رسانه ها, در واکنش به, چگونه آمریکا و دیگر روزنامه نگاران خارجی در حال درمان در چین است.

دولت را به اجرای یک پرسنل کلاه در پنج چینی تحت کنترل دولت رسانه ها و نهادهای فعال در آمریکا, وزیر امور خارجه, Mike Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoPence جامد نقش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سرباز افغانستان را رد طالبان تقاضا برای آزادی زندانیان خواهان به 2024 فايلهاي در CPAC بیشتر در بیانیه ای گفت. این به این معنی دولت را تنظیم تعدادی از شهروندان چینی اجازه کار برای این اشخاص در ایالات متحده

وزارت امور خارجه تا به حال شناسایی پنج رسانه ها به عنوان “ماموریت خارجی از جمهوری خلق چین” در ماه گذشته.

تبلیغات

“بر خلاف رسانه های خارجی سازمان ها در چین و این اشخاص هستند نه مستقل اخبار سازمان” در این بیانیه از Pompeo بخوانید.

“تصمیم به اجرای این پرسنل کلاه است نه بر اساس هر یک از مطالب تولید شده توسط این اشخاص نه نشانی از آن جای هیچ گونه محدودیت در آنچه که تعیین شده اشخاص ممکن است انتشار در ایالات متحده” او ادامه داد.

وزیر امور خارجه با انتقاد چین “به طور فزاینده ای سخت نظارت آزار و اذیت و ارعاب در برابر آمریکا و دیگر روزنامه نگاران خارجی” در کشور خود خواستار محدودیت های خود را “غلط.”

Pompeo اشاره کرد که ایالات متحده اجازه داده است روزنامه نگاران خارجی به “کار آزادانه و بدون خطر تلافی.”

“هدف ما این است که متقابل” Pompeo گفت. “همانطور که ما انجام داده اند در دیگر مناطق ایالات متحده-چین رابطه ما به دنبال ایجاد یک عقب افتاده در سطح میدان بازی است. امید ما این است که این عمل را خار پکن برای اتخاذ یک عادلانه تر و رویکرد متقابل به آمریکا و دیگر مطبوعات خارجی در چین است.”

دولت ایالات متحده آمریکا گفت: مقامات این قوانین نیز قرار داده و مدت اقامت در تمام اتباع چینی مشغول به کار در ایالات متحده در من ویزا برای رسانه های خارجی و کارگران با توجه به Axios.

یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به Axios که “هدف این است که برای معرفی یک درجه از انصاف در روابط ما با چین است.”

چین به تازگی اخراج سه Wall Street Journal, کارکنان, پس از وزارت امور خارجه گفت: op-ed تیتر در روزنامه بود “نژادپرست است.” اخراج پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعیین شده پنج رسانه ها به عنوان تحت کنترل دولت چین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>