مغلوب ساختن پیشی جستن admin شروع به بازگشت همه مستند نشده مهاجران و پناهجویان در مرز: گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش شده است که برنامه ریزی به نوبه خود به همه متقاضیان پناهندگی در هر دو شمال و جنوب مرزهای بیش از نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.

چهار مقامات دولت گفته نیویورک تایمز در روز سه شنبه که سیاست اعمال را برای پناهجویان و هر گونه مهاجر به دنبال عبور از مرز غیر قانونی است.

بنادر از ورود باز خواهد ماند به شهروندان آمریکایی دارندگان کارت سبز و برخی از خارجی ها با مستندات مناسب و همچنین تجاری, ترافیک, با توجه به گزارش.

تبلیغات

تحت سیاست جدید که گفته می شود اعلام کرد ظرف 48 ساعت مهاجران عبور از مرز بین نقاط ورود خواهد بود و رفت و برگشت به مکزیک اگر آنها در حال عبور از مرز جنوبی و نمی شود برای هر مقدار از زمان در ایالات متحده آمریکا

مقامات گفت: سیاست های در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در داخل بازداشتگاه که آنها می ترسید می تواند آلوده تعداد زیادی از ماموران مرزبانی در نتیجه نرم شدن مرز دفاعی.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر مهاجران به دنبال پناهندگی و یا دیگر حمایت در بنادر از ورود خواهد بود موضوع را به سیاست جدید.

در حالی که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن شیفت خود را از تن در coronavirus سناتور تعادل coronavirus با خطرات به سلامت Coronavirus می افزاید: عنصر جدید به افزایش ایران و آمریکا تنش بیشتر پیشنهاد کرده است که چندین تندرو سیاست های مهاجرتی در طول تصدی خود به مقامات اصرار داشت که قانون جدید صرفا گردد برای مبارزه با کروناویروس.

نه کاخ سفید و نه وزارت امنیت داخلی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از تپه.

شده اند وجود دارد 82 تایید coronavirus موارد در مکزیک در مقایسه با بیش از 470 در کانادا و تقریبا 5,600 در ایالات متحده با توجه به زمان شمارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>