مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر به نظر می رسد به قطع کارگر پرداخت برای کمک به صنعت در طول همه گیر: گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش شده است که در نظر دارد به منظور کاهش دستمزد کارگران خارجی در آمریکا مزارع حرکت آنها فکر می کنم کمک به کشاورزان در مواجهه با عدم اطمینان اقتصادی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش NPR.

کشاورزان تلاش کرده اند در طول این بیماری همه گیر به مدارس رستوران ها و دیگر کسب و کار است که فروش محصولات خود را نزدیک است. ضربه از این بیماری همه گیر به شرح زیر مشکلات اقتصادی برای برخی از کشاورزان در حال حاضر ایجاد شده توسط تعرفه جنگ با چین است.

با توجه به NPR, رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSanders می گوید او نمی خواهد ‘drop dead’ اگر تهمت تصمیم گرفت در جهانی بهداشت یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی | دموکرات سطح شیب دار تا مذاکرات با Mnuchin در آینده کمک کند | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند در حدود 60,000 Hillicon ولی: مقامات دولت فشار بیشتر برای انتخابات بودجه | Coronavirus نظارت نگرانی تا سطح شیب دار فشار برای حفظ حریم خصوصی لایحه | سناتورها هشدار برای استفاده از زوم | سازمان بپرسید FCC به لغو China Telecom مجوز بیشتر‘s جدید کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsTrump مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – آمریکایی ها با COVID-19 ایمنی ممکن است ما را به کار تهمت می لرزد کاخ سفید ارتباطات تیم بیشتر کار کرده است با وزیر کشاورزی سانی Perdueجورج (سانی) اروین PerdueUN هشدار جهانی کمبود مواد غذایی ناشی از کوروناویروس اقدامات: گزارش وزارت کشاورزی ایالات متحده می بندد دفتر بال با توجه به کروناویروس اما چهره نگرانی در telework قاضی فدرال به نقل از coronavirus در تصمیم مسدود کردن تهمت admin برش برای مواد غذایی تمبر بیشتر به در نظر گرفتن یک سیاست کاهش پرداخت خارجی برای کارگران میهمان. کسانی که کارگران در H-2A فصلی مهمان-در برنامه کارگران را تشکیل می دهند در حدود 10 درصد از کارگران مزرعه.

تبلیغات

“دولت است که با توجه به همه گزینه های سیاست در طول این بحران بی سابقه ای برای اطمینان از بزرگ ما کشاورزان هستند محافظت می شود و رئیس جمهور تهمت انجام داده و همه چیز را او می تواند به حمایت حیاتی خود ماموریت” یک مقام کاخ سفید گفت: NPR.

روشن نیست چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را اقدامات برای کاهش پرداخت اما NPR گزارش می دهد که Perdue تحت فشار قرار دادند به تغییر خاص حکومت که چگونه کشاورزان با استفاده از H-2A برنامه کارگران خود را پرداخت. این قانون نیاز کشاورزان به پرداخت دستمزد کارگران تطبیقی به محلی پرداخت ساعتی ، تحت حکومت ساعتی پرداخت نرخ های محدوده از $11.71 در فلوریدا به $14.77 در کالیفرنیا است.

پردو است گفت: در گذشته که پرداخت نرخ “نوع قیمت گذاری خودمان را از کسب و کار” است و پیشنهاد تغییرات.

چنین سیاستی اگر آن بود به اجرا در خواهد آمد بر روی پاشنه از مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرده است که او دستور Perdue برای دریافت کمک به کشاورزان و توسعه یک برنامه از “حداقل 16 میلیارد دلار” به منظور کمک به صنعت است.

Farmworkers شده است برچسب ضروری در طول همه گیر و بعضی از آنها می ترسید وجود دارد می تواند کمبود مواد غذایی اگر این صنعت به درستی مراقبت از گرفته شده به عنوان ویروس گسترش می یابد.

ماه گذشته سازمان ملل متحد گفت که در حالی که برداشت خوب شده اند و جزء اصلی محصولات باقی می ماند در تقاضا با کمبود زمینه کارگران در آورده با این بیماری همه گیر می تواند منجر به مشکلات در تامین مواد غذایی.

اریک نیکلسون ملی معاون رئیس جمهور ایالات کارگران مزرعه NPR گفت که مهمان کارگران نگران هستند آنها ممکن است از دست دادن شغل خود و در حال حاضر آسیب پذیر زندگی در تنگ مسکن مناسب و بدون شستن دست امکانات در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>