تهمت می افزاید آفریقا به لیست در حال رشد از مناطق ما ارسال هواکش

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden پاکستان به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه اگر رئيس جمهور منتخب Nadler پرس بر بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از اورژانس قدرت در طول همه گیر چین اعزام تیم به کره شمالی توصیه کیم جونگ سازمان ملل متحد: گزارش بیشتر مرتکب این هفته برای ارسال هواکش به کشورهای مختلف در سراسر جهان از جمله در آمریکای لاتین و آسیا و آفریقا به عنوان سازمان ملل به دنبال جلوگیری از بحران بهداشتی از شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزهای اخیر که دولت او ارسال خواهد هواکش به اکوادور السالوادور هندوراس و اندونزی است. روز شنبه اعلام کرد که ایالات متحده نیز ارسال دستگاه به اتیوپی.

“فقط به صحبت کرد نخست وزیر Abiy احمد علی از اتیوپی. کشور نیاز به هواکش و ایالات متحده آمریکا است که در موقعیت خوب به او کمک کند. ما خواهد شد!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته لقب ایالات متحده “پادشاه هواکش” و وعده داد که دولت او خواهد ارسال لوازم مورد نیاز در خارج از کشور.

این هواکش به ارسال عمدتا کشورهای در حال توسعه به عنوان رو به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

بیش از 2.8 میلیون نفر آلوده شده اند با کروناویروس در سراسر جهان و حدود 200000 نفر کشته شده اند.

تبلیغات

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ دولت او در پاسخ به این شیوع در آمریکا فردی متحده گفته اند که آنها در حال تقلا برای به دست آوردن ابزار آنها نیاز به پهن کردن منحنی از جمله مهم تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

در دسترس بودن PPE منجر به سقوط بهمن در انتقاد از شهرداران و فرمانداران سراسر کشور که می گویند دولت فدرال نیاز به انجام یک کار بهتر از ساخت تجهیزات در دسترس است.

“شما نمی توانید متحده رقابت در برابر ایالات متحده و پس از آن زمانی که دولت فدرال می رود به خرید تجهیزات مشابه برای ذخیره در حال حاضر آن را 50 ایالت رقابت در برابر ایالات و دولت فدرال رقابت در برابر ایالات متحده” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومواندرو CuomoSan فرانسیسکو شهردار می گوید شهر PPE سفارش شده است منحرف ضبط: این ضربات ذهن من’ Hillicon ولی: تکنولوژی غول های آماده برای آب و هوا coronavirus آسیب | ثبت Facebook-FTC معامله تایید شده | دو حزبی 5G لایحه معرفی تپه انتخاباتی گزارش: بایدن و DNC مجموعه مشترک جمع آوری کمک های مالی توافق بیشتر (D) که دولت این است که کانون آمریکا همه گیر گفت: در اوایل این ماه. “این است که راه را برای انجام کسب و کار است.”

ایالات و شهرستانها آغاز کرده اند به دنبال خارج از کشور برای ابزار هر چند که فرآیند شده و سرند با مسائل به عنوان به خوبی.

“ما تا به حال مسائل مربوط به سفارشات ما در حال نقل مکان توسط ما تامین کنندگان در چین” سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد (D) گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه. “برای مثال ما تا به حال انزوا لباس در راه خود را به سان فرانسیسکو و آنها منحرف به فرانسه. ما تا به حال موقعیت های زمانی که همه چیز ما دستور داد که رفته اند از طریق گمرک ضبط می شد توسط FEMA برای منحرف شود و به نقاط دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>