رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenate مذاکره کنندگان در نزدیکی توافق بر حفظ تخفیف در coronavirus بسته محرک اینتل گزارش قصد بازگشت به ماه ژانویه هشدار داد coronavirus تهدید کنگره اسپانیایی انجمن کمپین بازوی تایید بایدن بیشتر اذعان شنبه که coronavirus همه گیر شد و صدمه زدن به خود و خانواده کسب و کار.

“من نمی خواهد می گویند شما در حال پر رونق هنگامی که شما تصمیم به تعطیل کردن هتل خود را و خود را کسب و کار” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که خواسته در مورد گزارش خود را مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان خواص بودند که منفی تحت تاثیر قرار توسط ویروس.

“من بسیار بتا unlevered در همه چیز خیلی خوب است” رئیس جمهور ادامه داد. “اما آن است که صدمه زدن به من ؟ آره صدمه زدن به من و آن را به صدمه زدن به هیلتون و آن را به صدمه زدن به همه از هتل های زنجیره ای در سراسر جهان است.”

تبلیغات

این COVID-19 همه گیر است بیمار نزدیک به 20 ، 000 آمریکایی ها که از روز شنبه و مجبور کسب و کار در سراسر کشور به نزدیک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که برخی از کسب و کار مانند Walmart انجام شد و با وجود شیوع اما اشاره کرد که کسانی که در حال پر رونق در چند شماره. پرسید که آیا او و یا هر کسی که در دولت سخن گفته بود به تهمت سازمان در مورد اثرات بالقوه از coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تنها صحبت به پسرانش اما “نه به عنوان آن مربوط به کسب و کار من.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گذشت کنترل از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان که در عمل تعدادی از ساختمان های گلف و هتل درست قبل از او در زمان کار در آغاز سال 2017.

واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد که حداقل چهار مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان خواص بسته شده بود در میان شیوع کروناویروس و سه هتل ها تا به حال گذاشته شدن کارکنان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

Coronavirus تا به حال به خصوص سخت تاثیر در صنعت مهمان نوازی. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از کافه ها و رستوران ها و جلوگیری از غیر ضروری سفر. دولت و مقامات محلی در مناطق مختلف دستور داده اند رستوران ها و کافه ها بسته و مقامات در کالیفرنیا و ایلینویز و نیویورک گفته اند ساکنان به پناهگاه در محل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تا به حال هیچ برنامه ای برای رفتن در دریا یک لاگو باشگاه ساحل در پالم بیچ فلوریدا., — اموال او به عنوان “جنوب کاخ سفید” — و گفت: او مشکوک ملک بسته شده بود پایین. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران Desantis (R) دستور داده است تا تمام رستوران ها و کافه ها در دولت ،

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نمی دانم اگر خود شرکت خواهد به دنبال کمک به دولت در میان شیوع. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در حال حاضر در حال مذاکره با رهبران کنگره در یک بسته محرک اقتصادی برای کمک به کارگران آمریکایی کسب و کارهای کوچک و صنایع خاص نهفته ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de