تهمت متهم شیف از نشت اطلاعات است که روسیه کمک ساندرز

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWhere ما از اینجا بروم ؟ حفاظت از محیط زیست نشان می دهد راه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بیشتر محبوب در فلوریدا از مغلوب ساختن پیشی جستن ستمیر متهم به دیوان عالی کشور از تعصب در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر متهم به خانه هوش رئیس آدام شیفآدم بنت SchiffPelosi انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘خطرناک’ برای انتخاب رئیس اطلاعات ساندرز می گوید که او در جریان در تلاش برای کمک به مبارزات انتخاباتی مغلوب ساختن پیشی جستن: دموکراتها در تلاش برای شروع یک شایعه در مورد 2020 روسیه دخالت بیشتر (D-کالیفرنیا.) نشت اطلاعات است که روسیه به دنبال دخالت دموکراتیک اولیه برای کمک به بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ بیشتر‘s (I-Vt.) مبارزات انتخاباتی.

“هیچ کس گفت: آن را به من در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه در مورد این گزارش روسیه دخالت. “آنها باید به بررسی آدام شیف برای نشت که هوش است.”

یک سخنگوی شیف نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن تاسف در توییتر شنبه شب این واقعیت است که او نه گفت: در مورد گزارش کرملین دخالت سیما حمله دیگری در شیف ادعا کنگره به بیرون درز اطلاعات.

“کرملین گزارش شده است که پشتوانه برنی ساندرز پیشنهاد را به نفع کاخ سفید است.” جان اسکات @FoxNews چرا کسی به من بگویید این؟” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“فقط یکی دیگر از تدبیر شیف نشت. وجود ندارد و قانون در مورد این مسائل است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با تبریک ساندرز برای “پیروزی بزرگ” در نوادا قفقاز.

واشنگتن پست اولین بار روز جمعه گزارش داد که روسیه به دنبال کمک ساندرز مبارزات انتخاباتی.

ساندرز گفت که او در جریان ایالات متحده مقامات اطلاعاتی در مورد اقدام به دخالت. قانونگذاران در مجلس هوش کمیته نیز بنا به گزارش ها در جریان این موضوع است.

“بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من در نظر نمی ولادیمیر پوتین,ولادیمیر ولادیمیرویچ PutinHillicon دره: Facebook, Twitter تقسیم بر بلومبرگ تصویری | ساندرز در جریان تلاش های روسیه برای کمک به مبارزات انتخاباتی | Barr برای دیدار با اوباما پیش از نظارت مبارزه با بلومبرگ کمپین بازدید ساندرز بیش از گزارش های از روسیه دخالت ساندرز می گوید که او در جریان در تلاش برای کمک به مبارزات انتخاباتی بیشتر از یک دوست خوب است. او استبدادی قاتل که در تلاش است برای از بین بردن دموکراسی و سرکوب مخالفان در روسیه” ساندرز به خبرنگاران گفت:. “اجازه دهید روشن است که روس ها می خواهند به تضعیف دموکراسی آمریکایی با تقسیم ما و بر خلاف جمهور فعلی من بصورتی پایدار و محکم ایستادگی در برابر تلاش های خود را و هر قدرت خارجی است که می خواهد به دخالت در انتخابات است.”

وجود دارد هیچ نشانه ای از گزارش و یا ساندرز نظرات به خبرنگاران گفت که شیف به بیرون درز اطلاعات به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم کنگره انجام است.

روسی, عوامل موفقیت راه اندازی یک دخالت در مبارزات انتخاباتی پیش از انتخابات 2016 طراحی شده به نفع تهمت انتخاباتی که در سال جاری به آمریکا و سازمان های اطلاعاتی کمیته اطلاعات مجلس سنا و در این گزارش گردآوری شده توسط مشاور ویژه سابق رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر.

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین روز یکشنبه گفت که او تا به حال دیده نشده “هر گونه اطلاعاتی که روسیه در حال انجام هر چیزی را به تلاش برای به دست آوردن رئیس جمهور تهمت رای.”

“من فکر می کنم این همان داستان قدیمی است که ما قبل از شنیده ام. … ما شده است بسیار دشوار در روسیه ما شده است بزرگ در تامین امنیت انتخابات. بنابراین من فکر می کنم این یک nonstory,” اوبراین گفت: در ABC “این هفته” رد گزارش به خلاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>