وزارت خزانه داری Dept. سفارشات مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی چاپ شده در coronavirus محرک چک: گزارش

وزارت خزانه داری دستور داد که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPompeo می گوید که نیاز به انجام کار خود را به عنوان تهمت حرکت برای توقف کمک های مالی تهمت کمپین جمع آوری کمک های زمین به دنبال کمک های مالی به نگه چین پاسخگو’ شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند coronavirus بحران ‘حول محور او را’ بیشتر‘s نام و نام خانوادگی چاپ شده در محرک چک فرستاده شده به میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی نهفته شیوع رمان coronavirus واشنگتن پست گزارش روز شنبه با استناد ارشد IRS مقامات.

این حرکت که نشانه اولین بار یک رئیس جمهور را نام ظاهر خواهد شد در پرداخت از IRS گزارش شده که باعث تاخیر برای برخی از 1200 دلار پرداخت کنگره تصویب شده در 2 تریلیون دلار بسته محرک ماه گذشته دو ارشد مقامات آژانس به این روزنامه گفت.

وزارت خزانه داری را تکذیب کرد که توسعه باعث تاخیر گفتن پست که “تاثیر اقتصادی پرداخت چک در حال برنامه ریزی برای بیرون رفتن در زمان و دقیقا به عنوان برنامه ریزی شده.”

تبلیغات

این بخش را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر از تپه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی خود را به نظر می رسد در این یادداشت خط پست گزارش شده است. حدود 70 میلیون آمریکایی در حال انتظار برای دریافت چک با مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی.

این حرکت به جای تهمت نام در چک پس از رئیس جمهور بخش خصوصی پیشنهاد انجام این کار به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchinاستیون Terner MnuchinTreasury Dept. سفارشات مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی چاپ شده در coronavirus محرک چک: گزارش شرکت های هواپیمایی و وزارت خزانه داری رسیدن به توافق در coronavirus کمک تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن ریپ منتقدان در testy کنفرانس مطبوعاتی بیشترروزنامه گزارش شده است.

یک رئیس جمهور است و نه مجاز به امضاء کننده به صورت قانونی پرداخت توسط خزانه داری ایالات متحده اما مقامات دولت گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن نام خواهد به جای برجسته در زیر یک خط است که بار خوانده شده “تاثیر اقتصادی پرداخت.”

یک مقام رسمی از وزارت خزانه داری را اداره مالی خدمات خواهد بود رسمی امضا از محرک چک.

تبلیغات

چک تنظیم شده بود از طریق پست به افراد IRS ندارد اطلاعات بانکی برای این پست گزارش داد و اشاره کرد که این پرداخت ها جدا از آنهایی که در این سازمان سپرده 80 میلیون آمریکایی’ حساب های بانکی در اوایل این هفته. پرداخت مستقیم پرداخت نمی خرس مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی.

خزانه گفت: با توجه به این پست که تصمیم گیری در مورد چک جدید ابلاغ شد به IRS فناوری اطلاعات تیم در روز سه شنبه. اضافه کردن تهمت نام گزارش شامل تغییر کد کامپیوتر است که می تواند تاخیر در پرداخت این مقام گفت.

به 2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد تهمت امضا شده در ماه گذشته با هدف کمک به کارگران آمریکایی و کسب و کارهای کوچک نهفته این بیماری همه گیر. تحت قوانین آمریکایی که ساخته شده تا 75000 دلار در سال 2019 هستند واجد شرایط برای $1,200 پرداخت. زوج هایی که در زمینه مالیات به طور مشترک و درآمد کمتر از $150,000 می توانید دریافت $2,400 با یکی دیگر از $500 برای هر کودک است. چک شروع به ورود در آمریکا در حساب های بانکی در آخر هفته گذشته IRS گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل ماه آوریل را تکذیب کرد که مایل به ثبت نام محرک چک شود doled به آمریکایی ها در گزارش زیر که به او ابراز علاقه به انجام این کار است.

“من علامت ؟ نه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی آوریل 3. “وجود دارد میلیون ها نفر از چک. من قصد دارم به نشانه آنها ؟ هیچ. این یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابتکار عمل. اما من می خواهم به ثبت نام آنها ؟ هیچ.”

حدود 150 میلیون آمریکایی واجد شرایط برای یک بار $1,200 پرداخت که با هدف کاستن از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر برای افراد است.

Coronavirus شیوع منجر به بسته شدن جرم از غیر ضروری کسب و کار به عنوان فرمانداران سراسر کشور برقرار ماندن در خانه و اقدامات به سرعت گسترش این بیماری است. مجازی خاموش شدن اقتصاد منجر به افزایش سرسام آور بیکاری ادعا می کند به عنوان بسیاری از شرکت ها را گذاشته کارگران به دلیل توقف کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>