وزارت خزانه داری منتشر $2.9 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد پشتیبانی برای شرکت های هواپیمایی

وزارت خزانه داری روز دوشنبه اعلام کرد که شش هواپیمایی رسیده بود موافقت نامه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به قبول حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه (PSP) موافقت نامه های به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد در طول شیوع کروناویروس.

بیانیه وزارت خزانه داری این سایت گفت که خطوط هوایی آمریکا Allegiant Air خطوط هوایی Delta Air Lines روح, شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی یونایتد به حال همه قبول توافق نامه در حالی که چند نفر دیگر در آن کار می کند.

“وزارت خزانه داری همچنین از اولین حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه پرداخت را به مسافر هوایی امروز disbursing در مجموع $2.9 میلیارد دلار در پرداخت های اولیه به تایید متقاضیان از جمله دو خطوط هوایی و 54 کوچکتر مسافر هوایی” می خواند انتشار اخبار.

تبلیغات

“وزارت خزانه داری را به پرداخت های اضافی به متقاضیان تایید در یک نورد اساس از جمله به خطوط هوایی به این نتیجه رسیدند که حقوق و دستمزد برنامه حمایت از توافق امروز. تمام بودجه ارائه شده تحت این برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها برای ادامه پرداخت کارکنان دستمزد حقوق و دستمزد و مزایای” آن را ادامه داد.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinMnuchin می گوید که ایده خود را به قرار دادن برگ برنده به نام محرک چک خانه آماده برای رای دادن در coronavirus بسته کمک به محض شنبه یکشنبه نشان می دهد که بحث تبدیل به بازگشایی تظاهرات بیشتر اضافه شده در بیانیه ای همراه با آزادی که PSP بود “بحرانی” به حمایت از هر دو کارگران آمریکایی و شرکت در طول شیوع است که تا حد زیادی توقیف غیر ضروری کسب و کار در ایالات متحده و جاهای دیگر و به شدت کاهش در تعدادی از آمریکایی ها, پرواز, پروازهای داخلی و بین المللی.

“حقوق و دستمزد پشتیبانی از برنامه های مهم برای حمایت از کارگران آمریکایی و حفظ ما در صنعت هواپیمایی است که یک بخش حیاتی از اقتصاد ایالات متحده گفت:” Mnuchin. “ما همچنان به کار به سرعت برای ارائه این کمک های مورد نیاز.”

PSP تصویب شد به عنوان بخشی از مراقبت در عمل یک بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin می گوید که ایده خود را به قرار دادن برگ برنده به نام محرک چک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش سواب برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن معاون سابق مشاور امنیت ملی را انکار می کند که ‘ناشناس’ بیشتر ماه گذشته در پاسخ به شیوع کروناویروس.

چندین شرکت هواپیمایی از جمله ویرجین استرالیا مجبور شده اند به داوطلبانه دولت در میان شیوع بیماری با توجه به شدت کاهش سود که انتظار می رود به آخرین ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>