من تا به حال به سفر از حیدرآباد فقط قبل از این مستند به دلیل یک اورژانس خانواده در Guwahati آسام. بنابراین من مسلحانه خودم را با ضد عفونی کننده دست یک جعبه sanitising دستمال مرطوب ماسک و صبحانه.

برای اولین بار در زندگی من بازدید از زادگاه گواتی مرا عصبی است. من عصبی مورد گرفتن مادر من مرخص شده از بیمارستان وجود دارد و من عصبی در مورد پرواز خود را به عقب به حیدرآباد. برای اولین بار من شاهد تقریبا خالی فرودگاه در حیدرآباد: کل فرایند امنیت فرودگاه و جمع آوری یک پاس شبانه روزی انجام شد در 10 دقیقه.

اول من دنبال یک دروازه از لغو پرواز برای پیدا کردن امن uncrowded فضا برای نشستن است. پس از پاک کردن صندلی و دستگیره با مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب من هم برود را من حمل در کیف است. پس از این مقادیر دست من. هنگامی که آن زمان برای هیئت مدیره انتخاب کردم برای ایستادن در راهرو به جای نشستن و یا صف ،

رعایت بهداشت

هر چند من حمل مورد نیاز N95 ماسک, من تا به حال نه آن را قرار داده, بر خلاف بسیاری از شرکت من مسافر. من همچنین متوجه شدم مردم در زمان اهمیت پوشیدن ماسک بسیار جدی اما در عجله واقعا نمی مراقبت برای دیدن و یا پیدا کردن یک ماسک که حتی متناسب با. وجود دارد ماسک از همه اشکال, اندازه و را. برخی از ماسک ها به سختی تحت پوشش بینی برخی از squished بینی و حتی قطع به پوست فرد است. در واقع تنها حدود 10 درصد دیده می شد با پوشیدن ماسک توصیه می شود.

من همچنین متوجه شدم مردم با پوشیدن دستکش های جراحی اسکی دستکش زمستانی دستکش و حتی یک بار مصرف دستکش های پلاستیکی است که با حنا رنگ کیت. آنها مالیده چهره خود را خراشیده بینی خود را و حتی خوردند با دستکش ،

Lokpriya Gopinath Bordoloi International Airport in Guwahati, Assam

Lokpriya Gopinath Bordoloi فرودگاه بین المللی در Guwahati آسام | عکس های اعتباری: Prabalika M Borah

ما در راه برگشت من بیشتر عصبی است. مادر من یک شهروند ارشد که قرار بود از بیمارستان مرخص شد در گواتی فقط روز قبلش چون من تا به حال اصرار بر آوردن او با من به حیدرآباد برای درمان. او ایمنی با توجه به سن و وضعیت کم است.

تنها منجی بود که آسام بود که تا کنون گزارش شده هیچ COVID-19 موارد اما من هنوز محو روی صندلی چرخدار را قبل از او ساخته شده بود برای نشستن. هنگامی که در داخل فرودگاه من تکرار کل مطابق روند. ما پس از آن منتظر در دیگر خالی دروازه به خود منزوی. تا زمانی که من به خانه من نیست احساس در صلح نه یک بیت. پس گفت که پس از رسیدن به خانه من محو هر کیسه با دستمال مرطوب نگه داشته و لباس های ما و mopped خانه طبقه با Dettol. من حتی شسته ما کفش با صابون و Dettol و من تا حدی راضی شد من تا به حال بدست بد کمر درد.

آن است که در حال حاضر در روز 8 پس از سفر من و ما در حال انجام خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im