رفت و آمد از فرودگاه دهلی نو? در حال حاضر فایده آستان چمدان, pick-up, قطره خدمات

مسافران پرواز به و وپیش از دهلی ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی در حال حاضر می توانید انتخاب کردن برای داشتن بار خود را حمل و نقل به طور مستقیم به فرودگاه. پس از موفق محاکمه فرودگاه دهلی نو در 14 فوریه اعلام کرده است که آغاز شده آستان انتقال چمدان امکانات برای مسافران است. آستان چمدان, pick-up, رها کردن خدمات و تسهیلات برای مسافران شده است رسما در ترمینال 3 برای هر دو پروازهای بین المللی و داخلی. این خدمات نیز توسعه یافته به ترمینال 1 و ترمینال 2 این فرودگاه اظهار داشت: فرودگاه بین المللی, دهلی نو محدود (شماره گیری) در آزادی مطبوعات.

خدمات راه اندازی شده است در همکاری با یک بنگلور-بر اساس شرکت CarterX.

چگونه به سود فرودگاه دهلی آستان چمدان, pick-up, رها کردن خدمات

1) به منظور سود تسهیلات, یک مسافر می تواند رزرو از طریق CarterX وب سایت و یا نرم افزار و یا شمارنده در فرودگاه برای چمدان به برداشت از خانه خود را.

2) “هر کیسه بنابراین رزرو شده است و سپس در امن جداگانه رشوه دادن مقاوم در برابر بدون منفذ کیسه های که مشخص شده و نوار رمزی برای شناسایی آسان,” آزادی مطبوعات گفت:

3) “در بدو ورود در فرودگاه مسافران می توانند خود را جمع آوری چمدان در خروج محوطه جلوخان و در ادامه برای بررسی در” آزادی مطبوعات توضیح داد.

4) اگر توشه به ارسال از فرودگاه مسافران می توانند کتاب خدمات آنلاین و یا در چمدان وانت و رها کردن شمارنده واقع در ترمینال 3.

5) چمدان می توان از فرودگاه به محل در دهلی نو/شورای ملی مقاومت منطقه پنجاب Haryana, اوتار پرادش و راجستان.

6) شماره گیری گفت: رزرو است که در حال حاضر موجود است فقط از طریق وب سایت CarterX یا خود نرم افزار تلفن همراه, اما آن را به زودی نیز در دسترس خواهد بود در فرودگاه دهلی وب سایت — www.newdelhiairport.in.

7) به مسافران بهره گرفتن از این تسهیلات خواهد شد که برای ارائه تاریخ سرویس برای وانت یا تحویل جزئیات پرواز و تحویل محل به آن اضافه شده است.

8) پس از پرداخت هزینه سرویس به بار خواهد بود را به ورود/خروج منطقه است.

9) مسافر همچنین می توانید پیگیری بار خود را در حمل و نقل بر روی تلفن/قرص.

10) هزینه های آستان چمدان, pick-up, قطره خدمات متفاوت خواهد بود با توجه به تعداد و اندازه و وزن کیسه و با فاصله از جایی که کیسه ها را برداشت و یا کاهش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر