سفر محدودیت کوه در چین به عنوان coronavirus تلفات افزایش می یابد

این بیماری منجر به جرم تخلیه شهروندان خارجی و خطرات تشدید رکود در رشد در جهان و دومین اقتصاد است. روسیه گفت: آن هوافضا و دفاعی افغانستان – بخش نیروهای مسلح – آغاز خواهد شد پرواز شهروندان خود را در روز شنبه.

در داخل چین هوبئی استان کانون شیوع تحت مجازی قرنطینه با جاده های مهر و موم کردن و حمل و نقل عمومی تعطیل. در جای دیگر مقامات محلی قرار داده و در حال رشد محدودیت در سفر و کسب و کار.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 2,102 جدید تایید عفونت در چین روز جمعه آوردن مجموع به 11,791. حدود دو دوجین کشورهای دیگر گزارش داده اند یکی دیگر از 137 موارد است. مرگ و میر افزایش 46 تا 259.

چینی ها داده ها را نشان می دهد آن است که کمتر کشنده از 2002-03 شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) که به کشته شدن نزدیک به 800 نفر از برخی 8,000 آن آلوده اگر چه این اعداد می تواند به سرعت در حال تکامل.

در پکن شمارنده شد تا در ورودی مسکن و املاک که در آن داوطلبان با پوشیدن لباس قرمز باند بازو و ماسک ذکر جزئیات از ساکنان آینده را از زادگاه خود پس از سال جدید قمری تعطیلات.

“زمانی که من به درستی محافظت می شود و آیا رفتن به مکان های شلوغ من اصلا احساس ترس در همه چیز در مورد شهر من یا پکن” گفت: 58 ساله مهاجر کارگر surnamed خورشید.

دیگران بیشتر نگران است.

“وجود خواهد داشت تعداد زیادی از مردم بازگشت به شهر است. من فکر می کنم آن را قرار داده پکن در معرض خطر بیشتر عفونت گفت:” ژانگ Chunlei, 45, یکی دیگر از بازگشت مهاجران کارگر.

در هوبئی استانی دولت تمدید تعطیلات به Feb. 13 در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع این هوبئی روزانه گزارش شده است.

سازمان بهداشت جهانی که این هفته اعلام کرد شیوع بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی است گفت: تجارت جهانی و محدودیت های مسافرتی مورد نیاز نیست.

اما سنگاپور و ایالات متحده آمریکا اعلام کرد اقدامات روز جمعه به ممنوعیت اتباع خارجی که اخیرا در چین از ورود به سرزمین خود است.

تخلیه

استرالیا به دنبال کت و شلوار نخست وزیر اسکات موریسون گفت: کشور را انکار ورود به همه اتباع خارجی سفر از سرزمین اصلی چین از روز شنبه.

“ما در واقع عامل با فراوانی از احتیاط در این شرایط پس استرالیایی می توانید در مورد زندگی روزانه خود را با اعتماد به نفس” موریسون خبرنگاران در سیدنی.

خطوط هوایی کوانتاس با مسئولیت محدود و هوا نیوزیلند گفت: ممنوعیت سفر آنها را مجبور به تعلیق پروازهای مستقیم به چین از فوریه. 9. هر سه عمده خطوط هوایی ایالات متحده در روز جمعه گفت: آنها را لغو پروازها به سرزمین اصلی چین است.

بسیاری از کشورها قرار داده اند در پرواز چارتر به بازگرداندن شهروندان از چین و سپس جای آنها را در انزوا حدود دو هفته دوره کمون ویروس. بیش از 300 کره جنوبی وارد خانه در روز شنبه و مقامات اندونزی گفت: حدود 250 اتباع بودند در حال تخلیه از هوبئی.

بریتانیا گفت که خروج برخی از کارکنان آن سفارت و کنسولگری در چین است.

“در صورتی که وضعیت رو به وخامت بیشتر, توانایی, انگلیسی, سفارت خانه و کنسولگری های ایالات متحده به ارائه کمک به اتباع بریتانیا را از درون چین ممکن است محدود” دولت بریتانیا در بیانیه ای گفت.

بسیاری از کلینیک های خصوصی غذا به خارجی ها در چین را آغاز کرده اند به نوبه خود مردم را با تب دور, افزایش نگرانی ها در میان شرح است که آنها را مجبور به تکیه بر امکانات محلی.

“من نمی خواهم برای رفتن به بیمارستان محلی با گلو درد تنها به گرفتن چیزی دیگری گفت:” ملی چک Veronika Krubner در تیانجین است که با توجه به خروج از کشور با او 21-ماه-پیر دختر.

اختلالات

عفونت شروع به پریدن کرد در دو شهر طرفین ووهان افزایش نگرانی های جدید که نقاط داغ در حال ظهور با وجود سخت محدودیت های مسافرتی.

در یکی از آنها هوانگگنگ مقامات خواسته خانواده ها برای تعیین یک فرد است که می تواند ترک خانه یک روزنامه محلی گفت. جمعیت این شهر حدود 7.5 میلیون. شهردار گفت: وجود دارد می تواند یک افزایش قابل توجهی در موارد تایید شده در این آخر هفته.

شمال شهر تیانجین خانه را به برخی از 15 میلیون به حالت تعلیق در تمام مدارس و کسب و کار تا اطلاع ثانوی.

تلاش برای مهار این ویروس در معرض خطر کاهش رشد اقتصادی در چین است. رشد در حال حاضر کاهش یافته است در سه ماهه چهارم به 30 سال گذشته 6 درصد. این ویروس باعث تاثیر اقتصاد سرمایه تقریبا به نصف برآورد آن برای سه ماهه اول رشد به 3 درصد از 5.7%.

بانک مرکزی چین گفت: این تاثیر موقت بود و اصول اقتصادی باقی مانده است اما این امر افزایش پولی و اعتباری از جمله کاهش هزینه های وام برای تحت تاثیر قرار شرکت.

شرکت اپل گفت: این امر همه از آن رسمی فروشگاه ها و دفاتر شرکت های بزرگ در چین تا فوریه. 9, آخرین ده ها تن از شرکت های بزرگ از جمله سوئد IKEA و خارج Inc محدود کردن سفر و عملیات با توجه به شیوع.

(گزارش شده توسط Winni ژو برندا Goh و دیوید Stanway در شانگهای جودی هوآ Se Young Lee Yilei خورشید و گابریل Crossley در پکن اسکات مرداک در هنگ کنگ Joori Roh در سئول یک نیک Mulveney در ملبورن; نوشتن علامت جان و لینکلن جشن; ویرایش توسط نیل Fullick اندرو آسمانها و نیک Macfie)

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>