ستاره مد: لباس را به سطل در Coronavirus مستند

ماندن در خانه در تمام طول روز زباله است بنابراین مردم در سراسر جهان در حال پانسمان کردن به مخازن و به اشتراک گذاری عکس از لباس های خود را آنلاین به تشویق دیگران در مستند.

پوشیدن لباسهای شب یک خرس عروسکی لباس یا کامل فوتبال هزاران نفر در حال استفاده از مسیر باغ به عنوان یک راه باریک و گربه برای نشان دادن میوه های فراوان و صرف وقت در انزوا.”به عنوان دیوانه به عنوان من احساس پانسمان تا در آن تنها چیزی که نگه داشتن من عاقل در انزوا. Wheeling من بن در سبک من کمک می کند تا احساس شادی دوباره گفت:” ویکتوریا آنتونی, 30, دی جی که در سیدنی زندگی می کند.

آنتونی که نوشته شده یک عکس از خودش را در یک لباس کوکتل در Instagram تحت هشتگ #BinIsolationOuting گفت: تمام مباحث لغو شده بود به دلیل بیماری همه گیر است که موجب اجرا stay-at-home سفارشات موثر بر میلیاردها دلار در سراسر جهان است.

روند شروع در استرالیا اما الهام گرفته از نوشته های از آنجا که تگزاس انگلستان و هلند. راننده اتوبوس استوارت کانینگهام از گلاسکو در اسکاتلند ارسال شده یک عکس از خود را گرفتن سطل در یک دامن مردانه با یک بطری ویسکی. و کریستین لیلاند مشترک یک عکس از همسرش wheeling بن طریق برف کانادا در یک سوپرمن تی شرت و کلاه گیس قرمز حوله برای یک اسکودوی کیپ.

دیگران رفته اند همه با وحشت دلقک لباس و یا کل بدن مناسب ساخته شده به مانند شخصیت های sci-fi سری از جنگ ستارگان به Gundam.

برای سیمون صبر کنید, استرالیا قهرمان متعصب که ساخته شده است “ده ها تن از لباس و غرفه” در طول دهه گذشته bin شب کامل بود به مناسبت همین بزرگ خود را, هشت پا (2.5 متر) بلند Hulkbuster ساز و برگ.

این همه زمانی آغاز شد که دانیل Askew یک معلم مهد کودک از Hervey Bay در ایالت کوئینزلند استرالیا آغاز شده اختصاصی Facebook گروهی که در حال حاضر به 470,000 اعضای. “یک دوست قرار دادن یک پست در Facebook صفحه گفت که او هیجان زده بود این بود که زباله ها را در شب و او به بیرون رفتن” 47 ساله به خبرگزاری فرانسه گفت.

“من جرأت او را به لباس تا آن را و او گفت: او را که به چالش بکشد. من گفت: من می خواهم بیش از حد, و من می خواهم یک Facebook گروه برای ما به خنده به یک نفس بریده بریده سخن گفتن در هر یک از دیگر.” Askew گفت که او خوشحال بود به “تشویق بسیاری از مردم” بود و دریافت پیام از کاربران گفته بودند احساس افسردگی و یا ترس در مورد ویروس است که به دنبال در صفحه ساخته شده بود و به آنها لبخند بزنید.

“فقط تا بسیاری از فوق العاده خلاق مردم خارج وجود دارد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>