قطار مسافران پرداخت می شود بیش از ₹4,600 کرور به عنوان بلیط لغو اتهامات

راه آهن هند به دست آورده بیش از 9,000 کرور از بلیط لغو اتهامات و عدم لغو صبر کنید-لیست بلیط بین 2017 و 2020 ملی حمل و نقل گفت: در پاسخ به یک RTI نرم افزار.

مرکز اطلاعات راه آهن سیستم های (CRIS) در پاسخ به RTI نرم افزار ثبت شده توسط کوتا مبتنی بر فعال Sujeet سوامی گفت که در دوره سه سال از ژانویه 1 سال 2017 به تاریخ 31 ژانویه سال 2020 وجود دارد بیش از نه و نیم کرور مسافران که منتظر-بلیط ذکر شده بودند لغو شد. از جمله مسافران به ارمغان آورد و راه آهن هند درآمد بیش از 4,335 کرور.

در همان دوره راه آهن به دست آورده بیش از 4,684 کرور از لغو هزینه تایید بلیط.

در هر دو بخش درآمد بود و حداکثر از خواب کلاس بلیط, به دنبال سومین AC مسافران این RTI واکنش نشان داد.

نیز وجود دارد یک تفاوت بزرگ در تعداد زیادی از مردم خرید بلیط راه آهن از طریق اینترنت و کسانی که از شمارنده. در سه سال دوره بیش از 145 کرور مسافران خریداری بلیط از طریق اینترنت در حالی که بیش از 74 کرور مردم رفت و به راه آهن شمارنده.

فعال سوامی ثبت درخواست در راجستان بالا دادگاه ادعا که رزرو سیاست راه آهن هند تبعیض آمیز است. او گفت: تفاوت در سیاست ها به صورت آنلاین و ضد رزرو به ارمغان می آورد غیر ضروری مالی و روانی بار بر مسافران و باید آن را قطع به امداد رسانی به مسافران و برای جلوگیری ناعادلانه درآمد نسل توسط راه آهن.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>