معاملات تسلط بر عوامل بر روز شلوغ در NFL

چیزهایی که فقط داغتر و جرم در صحرا.

روز اول که بازیکنان نمایندگان صحبت می تواند با تیم های زخم تا بیشتر در مورد معاملات از رایگان عوامل — با یکی از NFL بزرگترین ستاره های DeAndre هاپکینز به رهبری, آریزونا.

در یک گیج کننده است که تحت الشعاع دیگر معاملات و کشت ارائه می دهد به نامحدود رایگان عوامل تگزاسی فرستاده خود را سه بار تمام نرم افزار گیرنده به کاردینالها برای در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون, دور دوم پیش نویس انتخاب این سال و یک چهارم طفیلی در 2021.

چند کاردینالز بازیکنان جای تعجب نیست که واکنش مثبت به حرکت در رسانه های اجتماعی. کارفرمایی Kyler موری NFL توهین آمیز Rookie of the Year پاسخ با “بیایید راست! @DeAndreHopkins ” در حالی که wideout مسیحی کرک اضافه شده “10 + 11 + 13 = ترسناک دید. خوش آمدید به تیم ملی فرض را بخورید! “

NFL کسب و کار در سال است که فقط شروع کار به عنوان برنامه ریزی شده با وجود گسترش جدید کروناویروس. در حال حاضر همه در حال حرکت در حال انجام از راه دور با اساسا ممنوعیت سفر در لیگ.

همچنین داد و ستد شد بالتیمور تنگ پایان هیدن هرست به آتلانتا است که از دست دادن تنگ پایان Austin هوپر در آژانس رایگان. کلاغ دریافت دوم و پنجم دور میدارد در سال جاری پیش نویس و شاهین رو یک چهارم دور میزند.

قرارداد جدید برای عموزاده: مینه سوتا وایکینگ ها و کرک عموزاده توافق برای دو سال $66 میلیون دلار تمدید قرارداد به کارفرمایی یکی دیگر از هشت رقم هجوم تضمین شده پول و ارائه برخی از تیم های فوری حقوق و دستمزد-کلاه امداد.

جدید پیمان گزارش خواهد شد کاهش 10 میلیون دلار این تیم مسئول برای سال 2020 است. عموزاده به حال حرفه ای-بهترین های نجومی در سال 2019 رتبه چهارم در لیگ در رهگذر امتیاز (107.4) چهارم در تکمیل درصد (69.1) ششم در touchdown درصد (5.9) و هفتم در میانگین متری در هر تلاش (8.1). او به رهبری وایکینگ ها را به یک کارت برنده در بازی های حذفی در New Orleans اولین کار حرفه ای postseason پیروزی.

کلاه-فضای مجاز ترخیص کالا از گمرک وایکینگ ها برای اعمال حق رای دادن برچسب در ایمنی آنتونی هریس برای $11.44 میلیون. وایکینگ ها نیز به توافق در مدت چهار سال $12.25 میلیون قرارداد با بیمارستان C. J. هام بود که مجموعه برای تبدیل شدن به یک محدود رایگان agent.

حق رای دادن برچسب ها: چهارده حق رای دادن برچسب ها تحویل داده شدند بیشتر از سال 2012 تنها با یک کارفرمایی این کابوی ها’ Dak پرسکات. دیگر بزرگترین نامها در میان کسانی که franchised شد تیتان در حال اجرا پشت جرثقیل هنری; Bengals گیرنده A. J. Green; روسای دفاعی مقابله با Chris Jones; و Buccaneers linebacker Shaq Barrett لیگ رهبر در کیسه در سال 2019. این حرکت توسط خلیج تمپا با برت تقریبا مطمئن می سازد که کارفرمایی Jameis وینستون رهبری در جای دیگر.

حق رای دادن برچسب مقادیر طیف وسیعی از $26.82 میلیون برای یک کارفرمایی به $17.87 میلیون برای یک در حال اجرا بازگشت به $17.79 میلیون برای دفاعی پایان/لبه حمله کننده; به $5.02 میلیون برای kickers.

دالاس’ $31.5 میلیون برچسب در کنار دو طرف در حال ادامه کار بر روی یک قرارداد بلند مدت. با استفاده از این تگ در پرسکات, کابوی را حفظ خواهد کرد برای دریافت یک معامله با ترجمه به عنوان گیرنده می شود مجموعه ای برای تبدیل شدن به یک نامحدود رایگان که در لیگ جدید در سال شنبه شروع می شود.

کابوی ها و پرسکات کار کرده اند در یک معامله برای حدود یک سال است. دو-time Pro کاسه ساز یکی از بهترین معامله در NFL فصل گذشته با پایه حقوق و دستمزد 2 میلیون دلار به یک چهارم-دور در انتخاب 2016.

به طور خلاصه: شاهین را به طور چشمگیری افزایش انعطاف پذیری مالی با انتشار دو سابق Pro کاسه بازیکنان در حال اجرا پشت Devonta فریمن و cornerback دزموند Trufant به علاوه دو جانبازان توهین آمیز مقابله با Ty Sambrailo و تنگ پایان لوقا استاکر. … این Broncos ایران موافقت کرده به چهار سال 44 میلیون دلاری رایگان عامل قرارداد با گارد تهاجمی گراهام گلاسکو. … سیاتل به دور دوم مناقصه محدود به رایگان agent تنگ پایان یعقوب Hollister گزارش شده برای $3.26 میلیون دلار برای فصل آینده اگر او باقی می ماند با سیاتل. … Linebacker مسیحی Kirksey موافقت کرده است به نظر در مقابله با هکرها کمتر از یک هفته پس از براونز او منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>