ردیابی طراح ماسک: که ساخت آنها و به کجا می روند ؟

با گسترش مستند و ماسک صورت در حال حاضر اجباری برای هر کسی که پله ما نگاهی به طراح ماسک سازان. جهانی مد عظیم مانند گوچی و Louis Vuitton اضافه شده اند موتیف به انگیزه اما طراحان بازگشت به خانه نیست عقب. پیوستن به ارابه موسیقی این هفته توسط طراح Masaba گوپتا با ابتکار Maskaba. او در زمان به Instagram اعلام کرد که یک تیم کوچک است که ساخت غیر جراحی ماسک برای اهدای خون در مرکز تولید. همچنین به عنوان بخشی از طراحی مد شورای هند (FDCI) Covid-19 پشتیبانی صندوق هر کمک مالی از ₹2,000 دریافت یک بسته از هفت ماسک طراحی شده توسط ناگپور مبتنی بر Shruti Sancheti. “ایده این است که برای انجام آن را برای limelight اما برای کمک به در کلی تلاش به مردم آسیب پذیر اولین لایه از حفاظت می گوید:” FDCI جمهور سونیل Sethi. در ضمن دو طراح Shivan و Narresh طرح به پنبه نیوجرسی ماسک با هر سفارش قرار داده شده بر روی وب سایت خود را.

با جهانی ماسک کمبود کارشناسان اصرار دارند مردم نه در خط مقدم نبرد به استفاده از پارچه ماسک. تاثير ماسک های متفاوت: بین پارچه فولاد و N95 انواع. گذشته است و بهترین مورد استفاده توسط کارکنان بهداشت اما sanitised پارچه ماسک در حال محبوب شدن در میان شهروندان عادی. برخی از طراحان نیز با اضافه کردن لایه های پارچه به ماسک خود را. “ما آهن ما ماسک با فشار دادن آهن به کشتن هر گونه ویروس ها می گوید:” Uma Prajapati از Auroville مبتنی بر آگاهانه مد برچسب Upasana. تیم او است گر چه هنر نیم ماسک (در ₹100 در هر upasana.در). دیگران با استفاده از sanitising ماشین آلات و یا درمان ماسک با sanitising اسپری.

An artisan at Mufti Sadia’s unit

دانش آموزان مد نیز پنوماتیک. دانش آموزان بر اساس بمبئی-مدرسه طراحی مروارید آکادمی مشغول به کار بر روی ماسک های پزشکی کارگران در یک بیمارستان محلی است. آغاز شده توسط عضو هیات علمی کالی Rawat برخی از آنها ساخته شده از پارچه و دیگران آمده با متصل ورق پلاستیکی. Simran Oswal در کارناتاکا یکی دیگر از دانش آموز مد متصل پلاستیکی سپر تحت پوشش در doodles به ماسک و توزیع آنها را به کارکنان در یک بیمارستان که در آن او پدر (یک پزشک) کار می کند.

طبیعی جدید

یکی از اهداف این است که به ارائه یک نوع به یک نواخت ماسک و برای عادی سازی آنها. “مردم اعم از سالم یا ناخوشی نباید وحشت زده در نزد شخص دیگری با پوشیدن ماسک می گوید:” دهلی نو-طراح بر اساس Manish Tripathi که گر چه هنر پنبه khadi, jamdani و ikat ماسک از پارچه مانده. “من بافندگان در حال حاضر هیجان زده برای دیدن پارچه مورد استفاده در ماسک می گوید:” این طراح است که قصد دارد در پنبه جین آنهایی که به زودی. جدا از فروش آنها (₹800 در designermasks.در) Tripathi ادامه خواهد داد توزیع ماسک به آسیب پذیر جوامع همراه با کمک یک ایستگاه پلیس محلی.

سپر آن

  • همراه با ماسک و دیگر دنده محافظ به دست آوردن اهمیت است که در صورت سپر. بشود با یک جفت 3-D پرینتر در خانه 19 ساله Satya Schiavina در تامیل نادو است که به دنبال علم در سری اوروبیندو بین المللی مرکز آموزش و تولید سپر چهره برای جامعه پزشکی و عادی.
  • کامل با قاب و ورق های پلاستیکی سپر شد برای اولین بار دست در شری Aurobindo آشرام و بعد از آن به چند بیمارستان و پس از تغییر طراحی آن را قوی تر. رفتن گرایی, Schiavina طرح تعویض به لیزر-برش سپر چهره به عنوان مخالف به چاپ 3D ، در حالی که دومی موفق به 108 چهره سپر یک روز سابق باعث می شود یک چهره سپر در یک دقیقه. برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 9894042756

برای بسیاری از طراحان در این زمینه نیاز است برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد. شهرداری بدن مانند یک در بمبئی باید همکاری با برچسب مانند آنیتا Dongre و Karleo. “هنگامی که آمار مستند ما نزدیک دولت با پیشنهاد ما برای ایجاد ماسک; ما تا به حال یک نمونه آماده از ما پذیرایی به ماسک سفارشات از غرب می گوید:” لئون واز از Karleo که ماسک را تا کنون در بر داشت راه خود را به پلیس و ماموران امنیتی در بیمارستان ها و کارگران شهرداری. “ما را تشویق به استفاده از طرح های مختلف به طوری که مردم پایان ندارد تا با پوشیدن یکدیگر ماسک” اشاره می کند واز.

Masks by Upasana

اما مدیریت تدارکات و تزویر است. “دو داوطلبان سلامت از تیم ما حرکت به صورت محلی و مراقبت از توزیع” می گوید Prajapati که ساخت آلی دست باف پنبه ماسک آمده در دو نوع: یکی با یک بافته شده از شبکه نقره موضوع (اعتقاد به ایجاد یک میدان مغناطیسی در اطراف ماسک) و یک نیم تزریق یکی از امیدوار کننده آرام بخش و ضد حساسیت و زدودن سموم از خواص.

به طور مشابه Karleo شده مجاز به دریافت پنج نفر از اعضای تیم خود را به بسیج زنان صنعتگر خوشه در بمبئی و راجستان به کار از خانه های خود. “زنان در حفظ و سبد خارج از خانه برای ما به رها کردن مواد و محصولات به پایان رسید در آنها را برای ما به جمع آوری” توضیح می دهد واز.

ندای بار

طراحان همچنین اطمینان حاصل شود که مقرر استانداردهای بهداشت برای محصولات و سازندگان آن در حال پایبند به. Shruti Sancheti — که به تازگی عرضه Delhi Police Force با حدود 5000 ماسک — sanitises ماسک های او در بیمارستان محلی را sanitisation گیاه. و نویدا-بر اساس Pallavi موهان تضمین می کند که وجود دارد فاصله 1.5 متر بین هر فرد در کارخانه. “جدا از پوشیدن دستکش و مو با کلاه, یک تیم باعث می شود مطمئن شوید که آنها پاکسازی کارگران دست در فواصل منظم” توضیح می دهد که Mohan.

تبادل نظر در صفحه اصلی

  • طراح Nitya Bajaj Instagram آموزش در مورد نحوه ایجاد ماسک از (نام تجاری جدید) کفش می تواند از علاقه خاص برای خانه محدود DIY هنرمندان. به طور مشابه با الهام از آخرین Mujigay مجموعه Shivan و Narresh یک Instagram فیلتر که در آن شما می توانید خودتان را با پوشیدن انواع ماسک.

در ضمن دهلی نو-بر اساس Narresh Kukreja از دو طراح Shivan و Narresh یک Instagram فیلتر به زنده شدن تا چیز. ورزش برای تغییر اجتماعی ادراک از پوشیدن ماسک از یک مسئولیت به مد روز دارایی. او همچنین امیدوار است تا طراحی بازی با گزینه های موجود در, چاپ چرم و شاید ارایش. “صرف نظر از مناسبت های اجتماعی, آن را خوب به گام در طراح ماسک. هدف این است که برای آنها را به قطعه بیانیه بیش از حد” او آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>