ERNAKULAM:
کرالا روز دوشنبه اعلام کرد در مجموع مستند در تمام آن 14 ولسوالی تا 31 مارس و تایید 28 موارد جدید است که طول می کشد دولت در مجموع شمارش فعال موارد به 91. Coronavirus شیوع در سراسر تقریبا تمام مناطق در دولت در حال حاضر و شمارش افزایش 50 در سه روز آخر.

از, تازه, موارد, 19 گزارش شده از Kasargod منطقه پنج از Kannur دو از Ernakulam و هر یک از Pathanamthitta و تریسور مناطق. به عنوان بسیاری به عنوان 25 از تازه بيماران اخیر عودت از دبی.

“این نشان می دهد که ما در حال ورود به زمان فوق العاده ای گفت:” کرالا وزیر Pinarayi Vijayan به خبرنگاران اعلام کرد که این مستند قصد دارد پس از دیدار با کابینه اش همکاران و مقامات ارشد از صبح.

دولت مرزها بسته شد و تمام حمل و نقل عمومی متوقف می شود Vijayan گفت: اما وسایل نقلیه خصوصی اجازه خواهد داشت. بنزین پمپ های گاز مایع توزیع خواهد شد مجاز به کار گیرند و همچنین بیمارستان های او اضافه شده است. ادارات دولتی عمل خواهد شد اما با اسکلتی کارکنان و سایر قوانین و مقررات, او گفت:.

رستوران ها اجازه داده نخواهد شد به ارائه ناهار خوردن اما در خانه تحویل خواهد شد مجاز Vijayan گفت. “مردم نباید از بسیاری. به هیچ وجه ما اجازه خواهد داد که جمعیت به شکل در هر نقطه,” او گفت:.

در بیشتر متاثر از Kasargod منطقه که در آن گزارش از noncooperation از مردم پدید آمده اند دولت را از مداخله با دست آهن Vijayan گفت.

“وضعیت در Kasargod است که متفاوت از بقیه است. بنابراین دولت مجبور به اعمال محدودیت های سختگیرانه تر وجود دارد. مردم را دستگیر و جریمه به شدت اگر مردم در خیابان بی ارزش. افرادی که از کشورهای دیگر خواهد بود mandatorily قرار داده و در 14 روز مشاهده است. آب, برق, مخابرات, مواد غذایی ضروری و دارو را نمی خواهد قطع دولت های منطقه را به مطمئن شوید که. ما خواهد شد مراقبت ویژه از کارگران مهاجر و ببینید که آنها نمی هر گونه مشکلات. به دولت ارائه خواهد شد مواد غذایی برای کسانی که به آن نیاز دارید و در صفحه اصلی قرنطینه” Vijayan گفت.

جشنواره های مذهبی معلق خواهد شد و تمام اماکن مذهبی از پرستش اجازه خواهد داشت برای باز کردن تنها آیین او اضافه شده است. مغازه های فروش کالاهای ضروری پزشکی مغازه ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن اما همه دیگران بسته شد. مغازه ها که ضروری مغازه ها به جز پزشکی و مغازه ها فقط باید اجرا از 7 صبح تا 5 بعد از ظهر او گفت: اما در Kasargod این خواهد بود 11 صبح تا 5 بعد از ظهر.

در ضمن یکی Covid-19 فرد مرخص شد از Kannur. دولت 64,320 افراد زیر مشاهده Vijayan گفت. از آنها 63,937 در خانه های خود هستند و 383 در بیمارستان او اضافه شده است. در مجموع 122 نفر مراجعه کننده به بیمارستان در روز دوشنبه و 4291 نمونه های ارسالی برای, تست, او گفت:. از آنها 2987 بازگشت و به عنوان نمونه منفی و بقیه در حال انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de