بالا ما کلی علامت Milley عذر خواهی برای پیوستن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کلیسا رفتن

واشنگتن:
کلی علامت Milley آمریکا بالا کلی عذر خواهی کرد روز پنج شنبه با حضور در یک عکس-op با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول بحث برانگیز خود را با راه رفتن به یک آسیب دیده کلیسا در نزدیکی کاخ سفید گفت: حضور خود را به ایجاد یک “درک نظامی درگیر در سیاست داخلی.”

Milley گفت: حضور او و عکس ها به خطر بیافتد تعهد خود را به یک نظامی جدا از سیاست است.

“من باید شده اند وجود دارد. حضور من در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی” ژنرال Milley رئیس ستاد مشترک گفت: در یک پیام ضبط شده پخش شده در جشن فارغ التحصیلی از دفاع ملی دانشگاه.

“به عنوان یک سفارش لباس افسر این یک اشتباه بود که من آموخته اند که از. و من صمیمانه امیدواریم که ما همه می توانند یاد بگیرند از آن,” او گفت:” ژنرال Milley گفت.

آمریکایی به طور کلی در پاسخ به انتقاد گسترده مواجه است از جمله از چندین سابق تزئین ژنرال از ما در تصمیم خود برای پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از کلیسای سنت جان در هفته گذشته پس از آنکه مقامات با استفاده از اسپری فلفل و فلش چتری برای روشن شدن پارک ها و خیابان از معترضان نشان دادن پس از جورج فلوید مرگ در مینه سوتا در بازداشت پلیس.

این کلیسای تاریخی آسیب دیده بود و یک بخشی از آن سوخته بود عصبانی معترضان در برابر کاخ سفید هفته گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با وزیر دفاع علامت Esper Gen مایلی و چند تا از برترین مقامات دولت راه می رفت از کاخ سفید به کلیسا جایی که او مطرح شده برای یک عکس با یک کتاب مقدس در دست خود را. مایلی دیده بود در خود مدرسه همراه با رئیس جمهور.

در پیام ویدئویی Milley اذعان کرد که که این حادثه باعث ملی گفتگو در مورد نقش نظامی آمریکا در جامعه مدنی است.

با تاکید بر اهمیت حفظ اصل یک نظامی است که در سیاست درگیر ژنرال Milley گفت: “ما که پوشیدن پارچه ملت ما از مردم ملت ما و ما باید با برگزاری عزیز اصل از غیر سیاسی نظامی است که عمیقا ریشه در ماهیت جمهوری ما.”

“(فلوید) در مرگ تکثير درد نا امیدی و ترس است که بسیاری از هموطنان ما آمریکایی ها زندگی می کنند با در, روز, را,” او گفت و توصیف وحشتناک حادثه به عنوان “بی معنی و کشتار وحشیانه”.

Milley نظرات خود بودند اولین اظهارات عمومی در مورد این رویداد در تاریخ 1 ژوئن که کاخ سفید رسما به عنوان “رهبری لحظه” برای مغلوب ساختن پیشی جستن شبیه به وینستون چرچیل بازرسی ناشی از بمب های آلمانی در لندن در طول جنگ جهانی دوم است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>