جو Grogan سر از کاخ سفید سیاست داخلی شورا در نظر دارد به ترک موقعیت خود را در پایان ماه مه.

یک مقام کاخ سفید تایید کرد Grogan را خروج برنامه ریزی شده بود که اولین گزارش وال استریت ژورنال. Grogan گفت: این مجله که او را ترک کاخ سفید در شرایط خوب با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump می گوید چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به نگه داشتن او را از رای اتحادیه معلمان انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای هیاهو و دروغ “و برای نشان می دهد مدارس باید باز به زودی’ تهمت مشاور سیاست جو Grogan به ترک پست تر و این که او برنامه ریزی شده به ترک موقعیت در 24 مه ماند و در نقش دیگر از او پیش بینی شده است.

Grogan خروج تا به حال شایعه شده است به عنوان یک امکان برای هفته ها به خصوص پس از ورود از علامت مراتعMark Randall MeadowsTop تهمت مشاور سیاست جو Grogan به ترک پست هیل 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید رسانه ها پوشش COVID-19 مغلوب ساختن پیشی جستن ریپ رسانه ها پس از انتقاد بیش از coronavirus جلسات بیشتریسابق کارولینای شمالی, کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهارمین رئیس ستاد.

تبلیغات

“من تا به حال یک گفتگو با رئیس جمهور و گفتگو با مراتع” Grogan گفت: این مجله در مصاحبه منتشر شده شنبه شب.

Grogan به عنوان مدیر کاخ سفید سیاست داخلی شورا از فوریه 2019 سرپرستي یک آرایه وسیعی از مسائل مربوط به سیاست از جمله مراقبت های بهداشتی و مقررات.

قبل از آن او به عنوان یک مراقبت های بهداشتی رسمی در دفتر مدیریت و بودجه آغاز در سال 2017 شد و یک متحد نزدیک میک Mulvaneyمیک MulvaneyTop تهمت مشاور سیاست جو Grogan به ترک پست مراتع خود قرار می دهد اثر انگشت در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مجلس ایران با نمایندگان مجلس مصرانه از مجلس سنا برای تایید Vought بیشترتهمت سوم رئیس ستاد آنها مراتع جایگزین در ماه مارس است. Grogan مشغول به کار به عنوان یک لابی گر برای مبارزه با مواد مخدر شرکت Gilead Sciences قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Grogan خروج علائم آخرین نیروی انسانی تغییر در کاخ سفید در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین دبیر مطبوعاتی استفانی گریشاماستفانی GrishamTop تهمت مشاور سیاست جو Grogan به ترک پست مراتع خود قرار می دهد اثر انگشت در مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید جدید WH وزیر مطبوعات برای انتقاد و خواستار رسانه ها اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “رئیس جمهور تهمت’ بیشتر با Kayleigh McEnany بالا کمپین سخنگوی اوایل این ماه به عنوان بخشی از یک گسترده تر قبل از ارتباطات تیم اجرا شده توسط مراتع.

Grogan یکی از اعضای اصلی کاخ سفید coronavirus نیروی کار راه اندازی در اواخر ماه ژانویه است. آن را بلافاصله روشن نیست چه کسی جایگزین او به عنوان رئیس سیاست داخلی شورا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im