بالا خواهان تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به صندوق که مشروط مدیر کل استعفای

جمهوری خواهان در کمیته روابط خارجی مجلس تحسین رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRepublicans رفتن در حمله به عنوان وام برای کسب و کارهای کوچک شروع به اجرا وارن: اگر بایدن از من خواست به VP من می گویند بله NFL نظر بازی در خالی استادیوم با 2020 فصل تنظیم شده برای شروع در ماه سپتامبر: گزارش بیشتر‘s شنبه تصمیم به تعلیق کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی (WHO), مکالمه در اداره به ایالات متحده کمک های داوطلبانه به سلامت بدن و مشروط به استعفای که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

در نامه ای به ناروا پنج شنبه, امور خارجه, عضو مایک McCaul (R-تگزاس) و 16 نفر از اعضای پانل نگرانی که حزب کمونیست چین را (CCP) پاسخ اولیه به شیوع کروناویروس.

قانونگذاران استدلال کرد که اطلاعات غلط به گسترش در طول مراحل اولیه که منجر به قابل پیشگیری مرگ و میر در سراسر جهان است.

تبلیغات

“این منجر به کشورها در سراسر جهان از جمله ماست, مبارزه با ویروس ها با استفاده از اطلاعات ناقص و وقت با ارزش هدر می رود. متاسفانه به عنوان یک نتیجه, ما را به حساب زندگی از دست رفته در چین و در سراسر جهان برای بیش از حد طولانی” آنها نوشت.

این گروه در ادامه به توجه داشته باشید که ایالات متحده کمک می کند کمک های مالی بیشتر از هر کشور دیگری به این است که با وجود داشتن یک کاهش جمعیت برخی از کشورها.

نمایندگان مجلس همچنین لعنتی بین المللی بدن به اتهام نادیده گرفتن علائم هشدار دهنده با استناد به کارشناسان در تایوان هشدار-انسان به انسان انتقال ویروس است.

“همانطور که می دانید ایالات متحده بزرگترین حامی مالی از این که کمک بیش از $893 میلیون در طول زمان دو سال بودجه چرخه…در مقايسه با طول همین بودجه چرخه جمهوری خلق چین (PRC) کمک حدود 86 میلیون در هر دو ارزیابی حق عضویت و کمکهای داوطلبانه” آنها ادامه داد.

“… با توجه به یک استاد بهداشت جهانی حقوق در دانشگاه جورج تاون که اظهارات گمراه کارشناسان بهداشت عمومی به یک حس کاذب از اطمینان که کمک به گسترش این بیماری است.”

تبلیغات

این گروه در ادامه به انتقاد از این که برای آنچه که ادعا شده بود با تاخیر تصمیم به اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر ادعا که Adhanom Ghebreyesus یک “مشکل ضبط از پاسخ به بهداشت و درمان اضطراری” و “رکورد استقبال PRC تبلیغات و سیاست” استدلال خود روابط نزدیک با PRC “تضعیف توانایی های خود را برای خدمت بی طرفانه به عنوان مدیر کل.”

“ما از دست داده اند ایمان مدیر کل Tedros توانایی خود را برای رهبری سازمان بهداشت جهانی. ما درک می کنیم و ارزش نقش حیاتی که کسی که بازی می کند در سراسر جهان به خصوص در حاد انسانی تنظیمات. در بار است که در سازمان مشغول به کار بر روی زمین در بدترین مکان در جهان و ایالات متحده باید همچنان به حمایت از این کار مهم” در این نامه می خواند.

“با توجه به اطلاعات ارائه شده در این نامه توصیه می کنیم که شما وضعیت آینده هر سال مالی 2020 کمکهای داوطلبانه به این که در استعفای مدیر کل Tedros.”

این نامه انعکاس احساسات GOP خانه رهبران که استدلال کرده اند خودداری بودجه لازم اقدام به برگزاری سازمان مسئول نقش آن در گسترش ویروس.

“من فکر می کنم آنچه را که رئیس جمهور گفته است که او می خواهد بیشتر در پاسخگویی به دلیل آنچه که سازمان بهداشت جهانی گفت: بقیه جهان ما را در یک بدتر محل. وجود دارد برخی از افرادی که در سازمان بهداشت جهانی” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyRepublicans رفتن در حمله به عنوان وام برای کسب و کارهای کوچک شروع به اجرا دموکراتیک هرزه هل برای واجد شرایط بودن برای coronavirus برنامه های وام دهی برای تمدید به اتاق های بازرگانی در کسب و کار وام وجوه تقریبا خسته به شومر Mnuchin گریبان بیش تر برخورد (R-کالیفرنیا.) به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

“من فکر می کنم وجود دارد یک سوال واقعی این است که رهبر است که سازمان بهداشت جهانی. و رئیس جمهور این است که مطمئن شوید که وجود دارد پاسخگویی به منابع و توصیه های آنها در حال ارائه به بقیه جهان ما باید در بازی سیاست است.”

و خانه جمهوریخواه کنفرانس رئیس لیز چنیالیزابت (لیز) لین CheneyOn پول: مغلوب ساختن پیشی جستن را به پرده دستورالعمل بازگشایی اقتصاد | عرضه مواد غذایی نگرانی رشد پس از Smithfield گوشت بسته شدن کارخانه | کسب و کار مقررات مالیاتی در coronavirus تسکین قانون جرقه جنجال و تهمت جرقه اوباما در واکنش با ادعای ‘کل’ قدرت به بازگشایی خانه در کشور ایران با رهبران بازگشت تلاش برای افزایش کسب و کار کوچک وام های بیشتر (R-Wyo.) گفت KFBC رادیو که او معتقد است “عقب نگه داشتن بودجه و انجام یک تحقیق” است که البته حق عمل است.

“من فکر می کنم که سازمان بهداشت جهانی دارای نقش بسیار مهمی را بازی اما تا زمانی که مدیر سازمان بهداشت جهانی این است که کسی که در حال انجام مناقصه حزب کمونیست چین آنها هزینه های زندگی صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

در حالی که جمهوری خواهان تا حد زیادی در ستایش دولت تصمیم بالا دموکرات رهبران خارجی و گروه سلامت هشدار داده اند این حرکت می تواند مانع از واکنش جهانی در شکست COVID-19.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiRepublicans رفتن در حمله به عنوان وام برای کسب و کارهای کوچک شروع به اجرا دموکراتیک هرزه هل برای واجد شرایط بودن برای coronavirus برنامه های وام دهی برای تمدید به اتاق های بازرگانی در کسب و کار وام وجوه تقریبا خسته به شومر Mnuchin گریبان بیش تر برخورد (D-کالیفرنیا.) رفت تا آنجا که وی از سوی مامورین کاخ سفید تصمیم به خودداری از بودجه غیر قانونی است و همه چیز را در قدرت خود را به عقب حرکت جنجالی.

“این تصمیم خطرناک و غیر قانونی خواهد بود به سرعت به چالش کشیده” او در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>