بالا جمهوریخواه صدای شک و تردید از تغییر حکومت اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری

Rep. تام کولتوماس (تام) جفری ColeHow به کروناویروس نظارت حق دموکرات چشم از راه دور گزینه های رای گیری اعضای خانه ایران با رهبری خود quarantining پس از اولین قانونگذاران تست مثبت تر (R-Okla.), بالا خواه در خانه, قوانین کمیته ابراز شک و تردید در مورد پیشنهاد تغییر قوانین است که اجازه می دهد نمایندگان مجلس به رای دادن از راه دور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما اذعان کرد ممکن است “بهترین از یک سری گزینه های بد.”

ایران حمایت خواهد بود حیاتی در تصویب قوانین تغییر پیشنهاد شده توسط قوانین مجلس رئیس کمیته جیم مک گاورن (D-جرم.) در روز پنج شنبه.

خود را تغییر دهید اجازه می دهد proxy voting — که در آن یک عضو غایب خواهد اجازه عضو دیگر حضور فیزیکی در اتاق به بازیگران یک رای از طرف خود — در قانون برای رسیدگی به این بیماری همه گیر.

تبلیغات

کول که خدمت در خانه از سال 2003 توصیف خود را به عنوان “بسیار institutionalist و سنتی” تمایلی به تغییر اساسی در راه است که اتاق عبور از قانون است. اما کول گفت: این امکان وجود دارد می تواند او را متقاعد به حمایت از این قوانین تغییر پیشنهاد شده توسط McGovern.

“من می خواهم به نگه داشتن ذهن باز در مورد آن. من قصد دارم به صحبت کردن به همکاران من” کول گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز جمعه. “اگر شما در حال رفتن برای رای دادن از راه دور, من فکر می کنم آن را به بهترین از یک سری گزینه های بد.”

خانه خارج شده از جلسه برای بیشتر از پنج هفته به خاطر ترس است که کسب و کار به عنوان معمول جمع آوری صدها نفر از قانونگذاران و کارکنان با هم در کنگره و سفر به مناطق خود در هر هفته می تواند خطر بیشتر سرایت. حداقل شش نفر از اعضای کنگره و همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از کارکنان و افسر پلیس را آزمایش مثبت برای COVID-19 در هفته های اخیر.

اما وجود دارد در حال رشد سرخوردگی در میان رتبه و فایل از اعضای هر دو طرف است که کنگره تا به طور موثر در کنار خود را با داشتن جایگزین حضور فیزیکی در کنگره به انجام کسب و کار قانون گذاری و نظارت است.

McGovern نگه داشته کول مطلع از پیشنهاد و توجیه اعضای کمیته قوانین در زوم جلسه قبل از اعلام عمومی دوشنبه بعد از ظهر.

تبلیغات

این امکان وجود دارد که مجلس می تواند با اتخاذ یک تغییر قوانین با اتفاق آراء موافقت و یا رای دادن صدا اگر هر دو طرف ثبت نام کردن در آن. اما اگر نه عضو را مجبور به بازگشت به واشنگتن به رای فرد در تغییر قوانین قبل از آنها می تواند شروع رای گیری از راه دور.

در حالی که کول مایل به در نظر گرفتن ایده از پروکسی رای گیری, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyTop خواهان تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به صندوق که در انتظار مدیر کل استعفای مک کارتی حفاری در تماس های خود را برای پاک کردن هزینه های افزایش PPP تپه را Coronavirus گزارش: فرست می گوید پروژه منهتن مانند ابتکار عمل لازم برای مبارزه با ویروس; WH برای انتشار برنامه ریزی برای کاهش مستندات بیشتر (R-کالیفرنیا.) ابراز مخالفت با این پیشنهاد در هفته های اخیر. مک کارتی هیل گفت: در اواخر ماه گذشته که نماینده رای گیری “قرار می دهد بیش از حد قدرت در یک دست.”

کول هشدار داد که اجازه می دهد پروکسی رای گیری در این بیماری همه گیر به طور بالقوه می تواند مجموعه ای از یک سابقه بد اگر آن منجر به اعضای خواستار استفاده از آن به طور منظم برای noncontroversial صورتحساب.

“توسط و بزرگ — و من فکر می کنم اکثر مردم موافق — وضع شده بود خیلی چهره به چهره است. آن کار نمی کند به خوبی در این راه است. وجود سابقه بد من فکر می کنم تنظیم این” کول گفت. “اگر شما نگرانی در مورد توانایی کنگره برای کار با هم, جداسازی افراد دور از یکدیگر را تشدید تقریبا هر مشکل داریم.”

پیشنهاد تغییر قوانین اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری خواهد تنها درخواست صورتحساب مربوط به پرداختن به کروناویروس بحران است. این امر همچنین به درخواست کمیته فعالیت است.

خانه در حال حاضر گزینه های عبور صورتحساب به اتفاق آراء موافقت و یا رای دادن صدا که نیاز به همکاری از همه کاربران و یا ساخت اعضا حضور فیزیکی در اتاق.

خانه آخرین ماه گذشت 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه با رای دادن صدا. اما از آنجا که محافظه کار در کنگره توماس Massieتوماس هارولد MassiePelosi پشت از راه دور رای گیری برای خانه وام کسب و کار کوچک برنامه از پول در میان کوچه بن بست بیش از منابع مالی جدید شومر و Mnuchin اینچ نزدیک به یک معامله کسب و کار کوچک وام, افزایش کمک برای بیمارستان ها و دولت ها بیشتر (R-Ky.) به نام برای یک رول تماس با رای خانه رهبران مطمئن شوید که حداقل 216 اعضا از لحاظ جسمی در حال حاضر در اتاق به ایجاد حد نصاب و نادیده گرفتن تقاضای خود را.

در سنای آمریکا در حال انجام مذاکرات اجازه می دهد تا سناتورها به برگزاری جلسات از راه دور. قانونگذاران در هر دو مجلس در حال حاضر محدود به برگزاری جلسات به جای جلسات عمومی در حالی که آنها باقی می ماند پراکنده در سراسر کشور است.

“من کار کردن با سناتور Klobuchar و دیگران در من شروع به دیدن اگر ما می توانید پیدا کردن یک راه برای انجام این کار از راه دور جلسات و چیزهای دیگر که نیازی به عضو می شود و با هم به یک رای, اما اجازه می دهد کاربران به حداقل تقریبا با هم به جمع آوری اطلاعات. من فکر می کنم ما می توانید انجام دهید که” قوانین مجلس سنا و رییس کمیته Roy BluntRoy Dean BluntOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل بازگشایی اجازه دهید به فرمانداران تصمیم گیری | تهمت رویکرد جلب بررسی مخلوط | سنا adjourns بدون معامله در وام کسب و کار کوچک تهمت چهره موانع با تهدید به موکول کردن کنگره تهمت می گوید که او را باز به اتصال موارد دیگر به کسب و کار کوچک مالی بیشتر (R-Mo.) به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>