بالا Philadelphia Inquirer ویرایشگر استعفا داد پس از “ساختمان ماده بیش از حد’ تیتر

بالا سردبیر در Philadelphia Inquirer استعفا داد پس از “ساختمان ماده بیش از حد” تیتر موجب ده ها تن از روزنامه نگاران از رنگ داخل اتاق خبر به جست و خیز کار و تقاضا روزنامه مقابله با تنوع مشکلات.

سوال ناشر لیزا هیوز اعلام کرد در یادداشتی به کارکنان در روز شنبه که سردبیر اجرایی استن Wischnowski خواهد به طور رسمی از پست خود در ژوئن 12, با توجه به گزارش.

هیوز تشکر Wischnowski برای خدمات خود را پیشرو در این مقاله اما اشاره کرد که رهبری خواهد با استفاده از این حادثه به “بررسی ساختار سازمانی و فرآیندهای newsroom ارزیابی آنچه ما نیاز داریم و نگاه داخلی و خارجی برای چاشنی رهبری که مظهر ارزش های ما پذیرای مشترک ما استراتژی و درک تنوع جوامع ما در خدمت” سوال کننده گزارش شده است.

تبلیغات

Wischnowski خروج می آید تنها چند روز پس از این تیتر به همراه یک ستون از یک معماری منتقد در مورد این تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید و تخریب اموال است که تا به حال منجر به برخی از جیب فیلادلفیا.

تیتر که در خدمت به عنوان یک بازی در عبارت “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” باعث اتهاماتی که محقق شد پیشنهاد یک هم ارزی بین صدمه به اموال و افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار. ارنست اونز معاون رئیس جمهور از چاپ برای فیلادلفیا انجمن از روزنامه نگاران در بیانیه ای گفت که آن را “antagonized در حال حاضر شدید ملی گفتگو در مسابقه است.”

سه ویراستاران از جمله Wischnowski امضا یک عذرخواهی منتشر شده در Inquirer وب سایت در روز شنبه ، توجه داشته باشید اذعان کرد که عنوان “ادبانه riffed در زندگی مهم جنبش” و گفت که آن را “غیر قابل قبول است.”

توجه داشته باشید گفت که یک ویرایشگر ابداع کرده بود تیتر و که در حال بررسی آن است. سردبیران اضافه شده که این حادثه به نمایش یک نیاز به تغییر برخی از ویرایش و تیتر نوشتن فرآیندهای.

اما برای بسیاری از کارکنان در پى این عذرخواهی کافی نیست. چهل و چهار روزنامه نگاران از رنگ امضا نامه ای سرگشاده به رهبری این استدلال که بی دقتی آنها ساخته شده آن را سخت تر برای آنها را به انجام شغل خود و “در بدترین حالت قرار می دهد و زندگی ما در خطر است.” آنها خواستار این روزنامه ایجاد یک شفاف طرح به آدرس تنوع مشکلات داخل اتاق خبر.

تبلیغات

“در ژوئن 4, ما در حال تماس در بیمار و خسته” نامه است. “مریض و خسته از تظاهر چیزهایی که خوب هستند. مریض و خسته از اینکه شنیده می شود.”

تحولات آمد و به عنوان ده ها تن از روزنامه نگاران نیویورک تایمز سرزنش روزنامه بیش از آن تصمیم به انتشار یک op-ed از سوی دیگر ، تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonSunday نشان می دهد پیش نمایش: تظاهرات در برابر جورج فلوید مرگ خشونت پلیس راک ملت برای هفته دوم تام پنبه دفاع Ivanka Trump بیش لغو سخنرانی: ‘خواب’ critics ‘از بین برد و آن را برای همه’ نیویورک تایمز می گوید تام پنبه سرمقاله ‘نه دیدار با استانداردهای ما” بیشتر (R-ارک.) خواستار مداخله نظامی برای سرکوب اعتراضات داخلی. کارکنان وجود دارد نیز گفت که این تصمیم برای به اشتراک گذاشتن op-ed قرار دادن آفریقایی-آمریکایی کارکنان در معرض خطر است.

دایان Mastrul رئیس Ejc بیشتر فیلادلفیا یونیون گفت: در نامه ای ارسال شده در اتحادیه های سایت که روز شنبه اعلام کرد که Wischnowski شد پله پایین به نمایندگی از گام مهم.

“سوال اجرایی سطح نیاز به تنوع بیشتر آن است که اگر تا به حال برای رفتن به اعتبار با فیلادلفیا و همچنین با کارکنان خود که آن را واقعا واقعا در مورد مراقبت از منعکس کننده همه مردم” Mastrul یک روزنامه نگار در پى نوشت. “به همکاران من از رنگ لطفا قلب را که شما شنیده شده است. اما شما باید رشد نمی دهد. بسیار وجود دارد در درون این سوال که هنوز هم نیاز به تغییر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>