رمان coronavirus بنا به گزارش رسیده به شهر نیویورک Rikers Island زندان پیچیده و در نزدیکی امکانات با حداقل 38 نفر به بیماری های و ده ها بیشتر در معرض آن است.

هیئت مدیره از اصلاح موقت رئیس ژاکلین شرمن فاش عفونت در نامه ای به نیویورک عدالت کیفری رهبران که مطرح هشدار در مورد یک بحران جدی در سلامتی این شهر در زندان سیستم با توجه به آسوشیتد پرس.

او گفت که اعضای هیئت مدیره آموخته در هفته گذشته که 21 نفر در بازداشت در Rikers و شهرستان زندانهای آزمایش مثبت برای COVID-19. او گفت: 12 گروه از اصلاح کارکنان و پنج تادیبی خدمات بهداشتی و درمانی کارگران نیز قرارداد این ویروس اضافه کرد که حداقل 58 نفر در حال حاضر تحت نظارت در بیماری مسری و قرنطینه واحد در تاسیسات.

تبلیغات

“آن است که به احتمال زیاد این افراد شده اند در صدها نفر از مناطق مسکونی و مناطق مشترک طی هفته های اخیر شده اند و در تماس نزدیک با بسیاری از مردم دیگر در بازداشت و کارکنان” شرمن گفت: اصرار رهبران شهر به “سرعت در حال کاهش و تعداد زیادی از مردم قرار دارد و کار در آنها” به عنوان یک اقدام احتیاطی.

این نامه به کمیسر شهر نیویورک گروه اصلاح آن اقدام کمیسر قاضی دادگاه تجدید نظر و نیویورک دادستان منطقه.

نیویورک گروه اصلاح بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه.

حقوقی گروه و دیگر حامیان به نام ایالات و دولت فدرال به سرعت اعمال اقدامات برای حفاظت از جمعیت زندان در میان COVID-19 شیوع هشدار داد که زندانیان زندگی در شرایط شلوغ می تواند به ویژه مستعد ابتلا به این بیماری است.

نیویورک هیئت مدیره اصلاح مستقل نظارت کمیته از زندان به سیستم هفته گذشته به نام برای یک کاهش سریع در, زندان, جمعیت و محدود به جدید پذیرش برای مبارزه با شیوع. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) ارسال نامه به مقامات در تمام سطوح نظام عدالت درخواست آنها را به در نظر گرفتن انتشار زندانیان که در نظر گرفته آسیب پذیر با توجه به سن و یا شرایط بهداشتی اساسی.

نیویورک گروه اصلاح گفت: 19 زندانیان و 12 عضو هیات تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. این رقم در مورد زندانیان دو کمتر از هیئت مدیره نامه. دلیل اختلاف نامشخص است.

گزارش ظاهر شده اند در هفته های اخیر که از زندان افسران و کارکنان در ایالت از جمله کالیفرنیا و میشیگان را آزمایش مثبت برای ویروس. هجده زندانیان در ویسکانسین زندان بودند قرنطینه هفته گذشته پس از یک مرکز دکتر آزمایش مثبت برای ویروس.

شرمن این گزارش گفت: در نامه ای که افرادی که بیشتر در معرض اثرات COVID-19 باید در نظر گرفته برای آزادی های اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de