بالا كارگري راه اندازی $150 متر ضد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین

یکی از بزرگترین اتحادیه های کارگری در آمریکا پرده برداری کرده است قصد دارد به سرمایه گذاری $150 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور با هدف توقف رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump عبور پنس خطرناک باک یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری تهمت گره در شهرت به عنوان germaphobe در طول coronavirus جلسه: “من سعی می کنید برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است پس از عطسه بیشتر از برنده انتخاب مجدد در نوامبر است.

در آن مبارزات خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی (SEIU) که دارای نزدیک به 2 میلیون عضو است که با هدف قرار دادن 6 میلیون رای دهندگان از رنگ که معمولا نمی رای در هشت میدان نبرد آمریکا — کلرادو, فلوریدا, میشیگان, مینه سوتا, نوادا, پنسیلوانیا, ویرجینیا و ویسکانسین — آسوشیتد پرس گزارش. در مجموع این کمپین را به سراسر 40 متحده و عمدتا متشکل از تماس مستقیم و آنلاین با تبلیغات مناسب به مردم از رنگ.

“او به طور سیستماتیک انهدام و حمله به اتحادیه های کارگری” SEIU جمهور مری کی هنری گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن به AP. “فدرال حقوق کارگران شده اند کاملا eviscerated خود را در زیر تماشا کنید. ما در آتش مورد قوانین بودن تقلب علیه ما و نیاز به انتخاب افرادی که در حال رفتن به ایستاده با کارگران است.”

تبلیغات

ماریا Peralta مدیر سیاسی برای SEIU اضافه شده است که تهمت مبارزات انتخاباتی در جریان بوده است سخت پس از اقلیت رای دهندگان در ماه های اخیر به خصوص مردان که باید رای آبی در گذشته است.

“او پس از رفتن جوامع ما در راه است که فراگیر است. ما عمیقا آگاه است که” پرالتا گفت. “آنها در حال صحبت کردن در مورد قدرت اقتصاد است.”

او همچنین اشاره کرد که در حالی که مبارزات انتخاباتی خواهد شد و شرکت در آن پیام آن را به خجالتی و دور از تمام توهین آمیز علیه رئیس جمهور.

“ما نمی خواهید برای دریافت بیش از حد در مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه” پرالتا گفت. “داده ها نشان می دهد مردم در مورد مراقبت از دستمزد و مراقبت از آنها در مورد مراقبت های بهداشتی در سراسر هیئت مدیره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>