بالای مقامات امنیتی انتشار بیانیه انتقاد از نشت روسیه نعمتهای اطلاعات

آمریکا مقامات اطلاعاتی منتشر اظهارات روز شنبه در انتقاد نشت به رسانه ها به عنوان برگ برنده دولت همچنان به دفاع در برابر اتهامات که از آن می دانست که روسیه تا به حال ارائه شده نعمت برای تشویق طالبان وابسته به داعش برای کشتن نیروهای ائتلاف در افغانستان است.

مدیر سازمان سیا Gina HaspelGina Cheri HaspelObama را ‘حاکمیت قانون’ نفاق سابق رئیس سازمان سیا: نه ” حق ” برای Haspel به تحسین در دولت از اتحادیه شیف برنامه جلسه عمومی با ما اینتل رئیس بیشتر و مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffeجان لی RatcliffeTop نماینده مجلس ایران خواستار پاسخ از کاخ سفید پس از گزارش در نعمت بر ما نیروهای بولتون می پرسد دادگاه به اخراج DOJ کت و شلوار با استناد به شکست دولت به ادعای DOJ به دنبال سفارش ضابط موقت مسدود کردن بولتون کتاب انتشار مطلب منتشر مشابه اظهارات دوشنبه شب کوبیدن نشت به عنوان مخل به هوش تحقیقات.

“انتخابی نشت هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده را مختل حیاتی رزمی کار به جمع آوری ارزیابی و کاهش تهدیدات و اماکن نیروهای ما در خطر است. آن را نیز به سادگی با قرار دادن یک جرم” Ratcliffe در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

Haspel گفت که “نشت سازش و مختل بحرانی رزمی کار به جمع آوری ارزیابی و نسبت مجرمیت.”

نه رسمی به طور مستقیم خطاب گزارش ارزیابی هوش روسیه تا به حال ارائه شده نعمت به داعش و کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است.

تبلیغات

“ما هنوز در حال بررسی اتهام های اطلاعاتی اشاره شده در سال های اخیر رسانه ها گزارش و ما را کوتاه خواهد کرد رئیس جمهور و رهبران کنگره در زمان مناسب” Ratcliffe گفت.

“خصمانه آمریکا استفاده از پروکسی در مناطق جنگی به تحمیل خسارت بر منافع ایالات متحده و نیروهای ثابت دیرینه نگرانی است. سیا همچنان به دنبال هر سرب; تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری می کنیم با انتقادی, هدف, چشم; و مختصر اطلاعات قابل اعتماد برای محافظت از نیروهای آمریکایی مستقر در سراسر جهان” Haspel گفت.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIntelligence نشان می دهد روسی نعمت منجر به مرگ چندین نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان: گزارش اوباما به نام Philonise فلوید قبل از برادر یادبود: NYT جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای پوشش دادن آهنگ خود را با حمله به حاکمیت قانون بیشتر را رد کرده است که در جریان این موضوع تویت در روز یکشنبه که او معاون رئیس جمهور پنس و رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsIntelligence نشان می دهد روسی نعمت منجر به مرگ چندین نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان: گزارش بولتون در مغلوب ساختن پیشی جستن انکار او در جریان نعمت در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا: “فقط یک روز در دفتر در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید’ Top نماینده مجلس ایران خواستار پاسخ از کاخ سفید پس از گزارش در نعمت بر ما نیروهای بیشتر شد و گفت: هرگز “در مورد به اصطلاح حمله به نیروهای ما در افغانستان توسط روسها.” او همچنین با انتقاد نیویورک تایمز که برای اولین بار در گزارش های اطلاعاتی جمعه گذشته است.

اوایل روز دوشنبه Ratcliffe انتشار بیانیه ای بیان کرد “که نه رئیس جمهور و نه معاون رئیس جمهور شد و تا کنون در جریان هر گونه اطلاعات ادعا شده توسط نیویورک تایمز در گزارش روز گذشته است.”

مورد گزارش در طول یک جلسه دوشنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور “بود که در جریان این و نه معاون رئیس جمهور.”

فشرده اینکه اطلاعات در رئیس جمهور روزانه توجیهی McEnany گفت: “او شخصا در جریان این موضوع است.”

او همچنین گفت که “هیچ اجماع در اینتل جامعه” و اضافه کرد که “وجود نظرات مخالف و از درون آن است.”

سی ان ان گزارش روز دوشنبه با استناد به یک منبع که نامش ذکر نشده است که اطلاعات در مورد روسیه نعمت گنجانده شد در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه جلسات.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر سی ان ان گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *