دو بالا دموکراتیک در خارج از گروه در حال پیوستن به نیروهای خود را برای کمک به انتخاب معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenCoronavirus باعث می شود کمپین های نجومی خائنانه برای, جو بایدن, جو بایدن تاپ مغلوب ساختن پیشی جستن با 9 امتیاز در فاکس نیوز نظرسنجی تظاهر کنندگان در اتاق بازرگانی برای جلوگیری از اعمال نفوذ در برابر دفاع از تولید عمل بیشتر در نوامبر است.

متحد این کشور فوق العاده PAC حمایت بایدن ریاست جمهوری پیشنهاد و گروه لیبرال آمریکایی پل گفتند که فرم همکاری به منظور بالا بردن و صرف و نه رقم بودجه حمایت از معاون سابق رئیس جمهور را به تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpHealth بیمه Cigna Humana چشم پوشیدن از جیب برای هزینه های کروناویروس درمان پورتوریکو نیاز بیشتر فدرال برای کمک به مبارزه با COVID-19 Fauci می گوید مارس 30 فرمت ‘عاقلانه و محتاطانه تصمیم’ بیشتر.

“به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن است که به همه کار با هم برای صرف هر دلار هوشمندانه و استراتژیک” استیو Schale, مدیر عامل شرکت متحد این کشور در بیانیه ای گفت. “ما مفتخر به همکاری با آمریکا پل و گروه های دیگر به ترویج نامزدی جو بایدن که ما می دانیم به متحد ما در کشور و بازگرداندن نجابت اخلاقی و وضوح.”

تبلیغات

همکاری مشترک خواهد بود-ریاست سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریکDeval PatrickAndrew یانگ تایید بایدن در سال 2020 مسابقه Deval پاتریک پشت بایدن نوادا قفقاز باز با چند سکسکه بیشتر, که به طور خلاصه و ناموفق به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری و سابق میشیگان رژیم صهیونیستی است. جنیفر Granholm.

مشارکت به این معنی است که این دو گروه را هماهنگ رای گیری و تلاش های تحقیقاتی و همچنین پیام تست و آگهی اقدام به خرید. آن را به شدت تمرکز بر توسعه به اصطلاح دموکراتیک پایه گروه از جمله حومه زنان و کارگران سازمان یافته.

مشارکت است که گویا از چه گروه دموکرات در حال صف آرایی در پشت بایدن به عنوان آنها نگاه محوری به سوی یک انتخابات در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را نیز نشان می دهد که خارج از گروه در حال تلاش برای هماهنگ کردن منابع برای جلوگیری از پیام های متناقض و رقابت سیاسی تلاش.

“باهوش ترین کمپین تلاش استخر منابع و چین در استراتژی” Granholm گفت. “این همکاری به شرح زیر است که برنده و مدل ایجاد می کند بسیار مورد نیاز hub برای اهدا کنندگان و سازمان های همفکر همکاری کنند.”

بایدن نشده است برنده 1,991 نمایندگان او نیاز به پرچ نامزدی حزب دموکرات اما او امن است اما غیر قابل عبور سرب بیش از تنها باقی مانده رقیب اصلی دیابت برنی ساندرزسناتور SandersCoronavirus باعث می شود کمپین های نجومی خائنانه برای, جو بایدن, جو بایدن می تواند چیدن بعدی رئیس جمهور: VP انتخاب مهم تر از همیشه دموکرات چشم اضافی امداد چک برای coronavirus بیشتر (I-Vt.).

انتخابات ریاست جمهوری تا حد زیادی زمین به توقف در هفته های اخیر به عنوان coronavirus شیوع باعث شده است تا نامزدها به لغو فرد کمپین حوادث و سایر اشکال سنتی فعالیت سیاسی.

در همان زمان بیش از یک دوجین متحده با تاخیر برنامه ریزی مقدماتی و قفقاز به این معنی است که بایدن نمی رسما پرچ نامزدی تا ماه ژوئن در اولین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im