بالا دموکراتیک super PAC ذخایر $65M در اعتبار در سراسر شش میدانهای

بزرگترین دموکراتیک super PAC حمایت از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenKlobuchar به مهمان بعدی در بایدن پادکست سابق Inslee کارکنان زمین آب و هوا طرح بایدن به کنگره تهمت می گوید که او مایل به کروناویروس کمک به ایران بیشتر‘s انتخابات محفوظ است $65 میلیون دلار اعتبار در سراسر شش میدان نبرد متحده به عنوان جنگ هوایی حرارت تا پیش از انتخابات میان بایدن و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin می گوید که ایده خود را به قرار دادن برگ برنده به نام محرک چک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش سواب برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن معاون سابق مشاور امنیت ملی را انکار می کند که ‘ناشناس’ بیشتر.

اولویت های ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد از آن ساخته شده است رزرو 17 میلیون دلار در میشیگان 13 میلیون دلار در پنسیلوانیا 13 میلیون دلار در فلوریدا $10.4 میلیون در ویسکانسین $6.5 میلیون در آریزونا و 4.8 میلیون دلار در کارولینای شمالی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نشسته است و در صدها میلیون دلار و فوق العاده خود را تایید شده است در حال حاضر در هوا در برابر جو بایدن” گفت: پسر سیسیل رئیس اولویت های ایالات متحده آمریکا, ما نمی خواهد اجازه دهید ما نامزد چهره که به تنهایی. اولویت بوده است outspending مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید میدان نبرد متحده برای نه ماه و با قرار دادن $65 میلیون در تلویزیون رزرو ما متعهد به مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق انتخابات.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) را جمع آوری کمک های مردمی استفاده بیش بایدن و کمیته ملی حزب دموکرات. مغلوب ساختن پیشی جستن و RNC وارد آوریل با بیش از $240 میلیون طرف بعد از ترکیب به جمع آوری بیش از $212 میلیون دلار در سه ماهه اول.

علاوه بر این بزرگترین pro-مغلوب ساختن پیشی جستن خارج, گروه, امریکا, اول, اولویت, به تازگی اعلام کرد موج اول از صرف با نزدیک به 40 میلیون دلار در زمان محفوظ در میشیگان و ویسکانسین, پنسیلوانیا, کارولینای شمالی و فلوریدا.

اولویت های ایالات متحده آمریکا به دنبال حتی زمین بازی.

پس از اصل تنظیم یک بودجه 100 میلیون دلار از این چرخه این گروه دمیده گذشته آن اهداف مالی است و اکنون در حال تنظیم بودجه خود را در $200 میلیون دلار است.

در علاوه بر این به روز دوشنبه اعلام کرد $65 میلیون در رزرو اولویت های ایالات متحده آمریکا محفوظ است $17 میلیون دیجیتال در تبلیغات برای اجرای این سقوط در یوتیوب, Hulu و دیگر رسانه های دیجیتال.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام همه چیز را او می تواند به گسترش اطلاعات غلط و جلوگیری از رای دهندگان از شنیدن حقیقت و ما متعهد به استفاده از هر منبع در دسترس ما برای نگه داشتن او پاسخگو و انتخاب جو بایدن به 46 رئیس جمهور ایالات متحده” سیسیل گفت.

در سال 2016 تهمت بدبختانه میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین به ایران با ستون برای اولین بار در دهه. مغلوب ساختن پیشی جستن دقت شکست هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonNorth کره را انکار می کند کیم جونگ سازمان ملل متحد فرستاده مغلوب ساختن پیشی جستن یک “خوب توجه داشته باشید’ جمهوری خواهان شخم زدن جلو با روسیه ریشه پروب یادداشت: فرهنگ جنگ بازدید coronavirus بحران بیشتر با 4 امتیاز یا کمتر در فلوریدا و کارولینای شمالی و آریزونا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>