بزرگترین دموکراتیک super PAC در حال راه اندازی یک دلار 6 میلیون کمپین ضربه زدن به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBlame بازی گرم کردن به عنوان سنا حرکت نتواند تهمت تصویب فاجعه اعلامیه برای coronavirus در کالیفرنیا چرا مطالعه مداوم پس از سانحه سردرد در سربازان ماده بیشتر از بیش در واکنش به شیوع کروناویروس.

اولویت های ایالات متحده آمریکا کمپین شامل تبلیغات در چهار میدان نبرد متحده برجسته چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان تهدید مطرح شده توسط outbreak برای هفته ها و حتی به عنوان تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده علامت بالاتر است.

اولین تبلیغ از گروه امکانات کلیپ های صوتی از تهمت و ادعا کردند که شیوع کروناویروس یک “جعل” و دولت او تا به وضعیت “کاملا تحت کنترل است.” در ضمن یک نمودار در پس زمینه نشان می دهد که تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده رو به افزایش نمایی.

تبلیغات

30 نقطه دوم این است که مجموعه ای برای شروع پخش در روز سه شنبه در فلوریدا ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا است.

“از آغاز شیوع کروناویروس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گمراه مردم آمریکا و در معرض ما به غیر ضروری خطر” اولویت های رئیس پسر سیسیل در بیانیه ای گفت. “شکست خود را به رهبری همچنان به زندگی واقعی مرگ و عواقب آن به عنوان بیمارستان های دولت های محلی و ایالتی کسب و کارهای کوچک و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در سمت چپ و بدون ابزار و اطلاعات آنها نیاز دارند.”

اولویت ها نیز در حال آماده شدن برای راه اندازی دومین آگهی تلویزیونی, مصاحبه, معاون سابق رییس جمهور و جو بایدنجو BidenBiden می گوید او پخش خواهد شد به طور منظم coronavirus جلسات بایدن می گوید او را شروع پروسه بررسی برای معاونت انتخاب کنید ‘در یک ماده از چند هفته’ پیتر کینگ: چین باید چهره “عواقب جدی” برای ” غیرقابل دفاع رفتار در شروع coronavirus بحران بیشترهای سنگین حزب سوسیالیست دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه به عنوان بهتر و مجهز تر از مغلوب ساختن پیشی جستن برای رسیدگی به بحران مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

آگهی مبارزات انتخاباتی بخشی از یک طرح بزرگتر با اولویت به صرف $150 میلیون حمله تهمت جلوتر از کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای.

مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان تهدید مطرح شده توسط coronavirus برای هفته متهم دموکرات ها و رسانه ها از overhyping خطر این بیماری است. او اتحادش را تغییر لحن خود در هفته های اخیر به عنوان ویروس ادامه به پخش مصاحبه خود را به عنوان یک “زمان جنگ رئیس جمهور” قادر به رهبری کشور از طریق یک بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de