بالا دموکرات انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اتحادیه اروپا فرستاده: نه ‘سیاسی دهنده پاره وقت’

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس روز سه شنبه ناودان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCNN خواسته تهمت کمپین جلوگیری از استفاده از ‘تحریف’ کلیپ از شبکه در آگهی شومر: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده Fauci رد ‘دایره استدلال’ coronavirus سرچشمه در آزمایشگاه بیشتر‘s انتخاب کنید برای نشان دادن آمریکا به اتحادیه اروپا انتقاد از انتصاب به عنوان رها کردن رهبری آمریکا و دیپلماسی میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

تشکر. الیوت انگلالیوت لنس EngelOvernight دفاع: Esper نشان می دهد USS Kidd coronavirus شیوع آمد از ضد مواد مخدر در عملیات | آمریکا نیروی دریایی وارد دریای بارنتز برای اولین بار پس از جنگ سرد | Purple Hearts تایید شده برای سربازان مجروح در حمله به ایران صدها نفر از نمایندگان مجلس مصرانه از Pompeo را ‘افزایش دیپلماتیک اقدام به تمدید ایران تحریم تسلیحاتی بالا برای ما نمایندگان مجلس تماس برای اتحاد جهانی در COVID پاسخ بیشتر (D-n. y.) محکوم اخیر اعلام کرد که سفیر آمریکا در بلژیک رونالد Gidwitz, مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباما در مبارزات انتخاباتی مشارکت کننده و مالک سابق از یک میلیارد دلار شرکت نیز در نقش بازیگری سفیر E. U.

انگل گفت: این موقعیت خیلی مهم است که به عنوان یک “سیاسی دهنده پاره وقت کار است.”

تبلیغات

“همکاری بین ایالات متحده و اروپا حیاتی برای امنیت ملی و رفاه اقتصادی ایالات متحده است. آن را پایه و اساس که بر اساس آن ما قوانین بین المللی بر اساس سفارش ساخته شده است” انگل در بیانیه ای گفت.

“مدیریت این رابطه خیلی مهم است که به عنوان یک سیاسی دهنده پاره وقت کار است.”

انگل انتقاد و تهمت و وزیر خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoFauci رد ‘دایره استدلال’ coronavirus سرچشمه در آزمایشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن نام جدید اتحادیه اروپا فرستاده پر کردن پست خالی سمت چپ توسط استیضاح شاهد Sondland یک شبه دفاع: Esper نشان می دهد USS Kidd coronavirus شیوع آمد از ضد مواد مخدر در عملیات | آمریکا نیروی دریایی وارد دریای بارنتز برای اولین بار پس از جنگ سرد | Purple Hearts تایید شده برای سربازان مجروح در حمله به ایران بیشتر خود را برای “تعیین برای تضعیف دیپلماسی آمریکا و به اجازه وزارت امور خارجه به پژمرده بر روی مو.”

“تنزیل رتبه دیپلماتیک ما به نمایندگی اتحادیه اروپا در بزرگترین بهداشت جهانی بحران در نسل زمانی که ما اتحاد و دوستی هستند و حتی بیشتر مهم است که گام دیگری در جهت تکمیل کناره گیری از رهبری جهانی آمریکا” که رئیس گفت.

انتقاد از نماینده دموکرات متهم با نظارت امور خارجه می آید به عنوان ایالات متحده شده است وجود ندارد و کلیدی در تلاش های بین المللی برای همکاری در پاسخ به کوروناویروس.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمت است متوقف آمریکا بودجه ای را برای سازمان بهداشت جهانی و روز دوشنبه ایالات متحده نمایندگان غایب بودند از جهانی جمع آوری کمک های مردمی طرح با هدف تقویت بودجه برای تشخیص درمان و واکسن ایجاد علیه COVID-19.

هفته گذشته انگل پیوست همتایان خود در انگلستان و آلمان و E. U. تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر جهانی و همکاری به نبرد رمان coronavirus بیماری همه گیر.

انگل در روز سه شنبه نیز در زمان حفاری در, سفیر سابق آمریکا به اتحادیه اروپا گوردون Sondlandگوردون SondlandTrump نام جدید اتحادیه اروپا فرستاده پر کردن پست خالی سمت چپ توسط استیضاح شاهد Sondland Ocasio-کورتز: جمهوری خواهان اولویت بزرگ زنجیره ای در coronavirus امداد سابق-مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی Sondland هتل های زنجیره ای می شود وام از طریق کسب و کار کوچک بسته امداد بیشتر, که شهادت در کنگره با رئیس جمهور تهمت را استیضاح در مورد کاخ سفید را فشار بر اوکراین برای بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSome دموکرات ها می گویند اتهامات علیه بایدن شایستگی مستقل بررسی مطبوعات: جو بایدن چهره خود من بیش از حد لحظه جو بایدن اشتباه می کند و با سازمان بهداشت جهانی تعهد بیشتر.

“و اجازه دهید فراموش نکنید که برای آخرین بار رئیس جمهور ساخته شده سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا یک شغل پاره وقت آن پایان ندارد خوب” انگل گفت: در اشاره به Sondland.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>