بالا محافظه کاران ابراز نگرانی بیش از محدودیت های مذهبی در اجتماعات با توجه به COVID-19

خانه آزادی پارلمانی رئیس اندی Biggs (R-Ariz.) و تشکر. Jody Hiceجودی Brownlow HiceTop محافظه کاران ابراز نگرانی بیش از محدودیت های مذهبی در اجتماعات با توجه به COVID-19 بالا محافظه کاران قلم نامه به ناروا با نگرانی در چهارم coronavirus امداد لایحه مذاکرات مجلس درخواست اطلاعات در آزادی زندانیان در نیویورک بیشتر (R-Ga.) نگرانی که محدودیت در جای خود قرار داده و در میان coronavirus بیماری همه گیر در حال متخلف در آمریکایی آزادی مذهبی.

در نامه ای به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWaPo: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته خواسته Fauci اگر مقامات می تواند اجازه coronavirus ‘شستن بیش از آمریکا, کانزاس, دیوان عالی به منظور منع مذهبی خدمات بیش از 10 نفر بایدن برنده آلاسکا اولیه بیشتر, معاون رئیس جمهور, پنس و دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrTop محافظه کاران ابراز نگرانی بیش از محدودیت های مذهبی در اجتماعات با توجه به COVID-19 DOJ بررسی می یابد مواد خطا در دو 2019 نظارت برنامه تقریبا 300 زندانی در زندان شیکاگو تست مثبت برای coronavirus بیشتر در شنبه قانونگذاران گفت که آنها درک دلیل اجتماعی فاصله شیوه در جای خود قرار داده اما آنها احساس با اقدامات احتیاطی مناسب مردم نباید محدود از جمع آوری در مکان های عبادت.

“ما در نوشتن به شما را از نگرانی های بزرگ برای حق آزادی مذهبی مندرج در متمم اول قانون اساسی ایالات متحده. در پاسخ به COVID-19 گیر فرمانداران و رهبران محلی در سراسر کشور صادر سفارشات مختلف محدودیت در جوامع خود را به سرعت گسترش ویروس” آنها نوشت.

تبلیغات

“با دعوت از افراد برای آگاهی بیشتر از محیط خود را حفظ فاصله مناسب از دیگران و تلاش برای حفظ بهتر بهداشت همه ممکن است موجه به عنوان ما همچنان به مقابله با بسیاری از ناشناختهها این ویروس است. ممنوعیت عبادت هیچ جایی در این محدودیت ها.”

نمایندگان مجلس تأکید کرد که برخی از این اقدامات احتیاطی impinging بر مردم متمم اول قانون اساسی حقوق.

“اعضای بسیاری از ادیان به نام پس از جمع آوری در جامعه به عبادت. متمم اول قانون اساسی محافظت از حق خود را به انجام این کار. متاسفانه بسیاری از رهبران در سراسر کشور گرفته اند این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت به خیال عبادت تجمعات غیر ضروری” آنها ادامه داد.

“در واقع گزارش های اخیر نشان می دهد فرماندار کنتاکی خواهد شد ردیابی پلاک از هر گونه افراد مراجعه کننده عید پاک خدمات و پس از آن آنها را مجبور به قرنطینه برای چهارده روز. وجود دارد هیچ جایی برای این رفتار در امریکا است.”

Biggs و Hice استدلال کرد که اگر اجتماعی فاصله است که تمرین آن است که هر گونه ریسک از افراد رفتن به چه تلقی شده است ضروری کسب و کار.

تبلیغات

“هر آمریکایی است که به تصمیم گیری که آیا به خطر جمع آوری به منظور عبادت خدا خود را. هر خانه از عبادت باید با توجه به فرصت برای ایجاد امن اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه های که به حداقل رساندن خطر از حضور در. آن است که غیر ممکن است به استدلال می کنند که حضور در خدمات عبادت است هر گونه ریسک از بازدید از فروشگاه های مواد غذایی و در عین حال جامعه عبادت است فقط به عنوان ضروری برای بسیاری از ادیان به عنوان دسترسی به غذا” در این نامه به عنوان خوانده شده.

این نامه می آید که چند متحده قرار داده اند محدودیت در عید پاک کرده است. یک نبرد قانونی بیش از محدودیت های مذهبی در اجتماعات در حال حاضر رسیده دیوان عالی کشور در کانزاس و کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear (D) به تازگی اعلام کرد که این پلاک از کسانی که در مراسم مذهبی حضور می تواند ثبت شود و مجبور خواهد بود به خود قرنطینه برای 14 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>