تام Steyer به همکاری صندلی کالیفرنیا اقتصادی شورای مشورتی

سابق 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری تام Steyerتام SteyerWhy اوباما حمایت ممکن است کمک بایدن win key نوسان متحده Steyer تایید بایدن برای رئیس جمهور مترقی طرفداران پیشنهاد T ‘سبز محرک’ طرح بیشتر خواهد co-صندلی کالیفرنیا coronavirus اقتصادی شورای مشورتی امور خارجه جمعه اعلام کرد.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomWhite خانه دستورالعمل برای بازگشایی جلب بررسی مخلوط کالیفرنیا به ارائه صنایع غذایی کارکنان با دو هفته مرخصی با حقوق تهمت دستورالعمل بازگشایی اقتصاد اجازه فرمانداران را تصمیم نهایی بیشتر (D) تبلیغ Steyer کسب و کار حرفه ای و گفت: میلیاردر کارآفرین است به خصوص به خوبی مناسب برای کمک به احیای اقتصاد دولتی است.

“تام البته ساخته شده کار خود را درک اقتصاد در راه تعداد کمی از ما می تواند درک. او بینش ظرفیت خود را برای ایجاد سرمایه گذاری, برای دیدن کسانی که سرمایه گذاری پرداخت ظرفیت خود را برای دیدن جهان و نه فقط به صورت محلی در سراسر کشور بلکه در سطح بین المللی به ارمغان می آورد آن مجموعه مهارت به خرس نیز گفت:” Newsom. “ما فکر کردیم که او یک نامزد ایده آل منجر به شارژ و معرفی گسترده تر هدف در پشت این کمیته مشورتی.”

تبلیغات

Steyer مطمئن کالیفرنیا نیروی کار را اولویت بندی جوامع شده است که سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

“بهداشت و ایمنی باید پارامونت در اینجا در کالیفرنیا اما هر کس هم از لحاظ اقتصادی صدمه زدن به,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را کاملا حیاتی در ابتدا به اشاره است که منابع گرسنگی جوامع شده اند برخورد سخت با این و درد و رنج بیشتر و نامتناسب و هر عادلانه طرح بازیابی در حال رفتن به مجبور به قرار دادن آن جوامع جلو و مرکز.”

نیروی کار را در کالیفرنیا از هر دو بخش دولتی و خصوصی خواهد شد و باید 80 عضو از جمله رهبران دولت از هر دو طرف مانند سابق Govs. جری براون (د) خاکستری Davis (D), Arnold Schwarzenegger (R) و پیت ویلسون (R).

Steyer گفت: وظیفه نیروی بیانیه ماموریت است که برای کمک به دولت “بازیابی به عنوان سریع به عنوان با خیال راحت ممکن است از COVID-19 ناشی از رکود اقتصادی و ایجاد یک نمایشگاه سبز و آینده ای مرفه.”

“ما خواهد شد سعی کنید به آمده تا با یک طرح بازیابی که شایسته است از کالیفرنیا گذشته و فشار ما را به آینده ای بهتر و درمان برخی از بی عدالتی که در این COVID-19 همه گیر نشان داد در جامعه ما,” او گفت:.

Newsom با تاکید بر قدرت این نیروی کار را در احیای کالیفرنیا, اقتصاد, بزرگترین در کشور و پنجمین در جهان است.

“عواقب ناشی از اقدامات ما خواهد بود و احساس در سراسر ایالات متحده” فرماندار گفت.

نیروی کار می آید به عنوان دولت طلایی اقتصاد ویران شده توسط coronavirus با بیش از 3 میلیون نفر برای پر کردن بیکاری و است که شماره می رود به رشد.

کالیفرنیا تا به حال بیش از 28,000 تایید coronavirus موارد و نزدیک به 1000 نفر در دولت است. نود و پنج نفر کشته شدند روز شنبه به تنهایی Newsom روز جمعه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>