تام لوئیس هریس انگلیسی سوار معافیت به 1-دور هوندا کلاسیک منجر

تام لوئیس و هریس انگلیسی در حمایت از معافیت هر شات 4-تحت-par 66 روز شنبه برای به اشتراک گذاشتن باز دور سرب در هوندا کلاسیک در PGA ملی در پالم بیچ گاردنز فلوریدا. Lee Westwood — نیز در این زمینه با تشکر از حمایت معافیت — یک شات با ژاک Johnson, J. T. Poston برایان Stuard و کامرون Tringale.

“من نمی رسید این بهترین من, اما من می دانستم که قرار بود به یکی از کسانی که دور شما در حال رفتن به مجبور به خرد کردن آن گفت:” فارسی یک دو بار برنده در تور PGA در سال 2013 اما winless پس از آن. “باد می وزد در خارج وجود دارد, شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از عبور باد و آن را واقعا دشوار است. من بازی کوتاه بود و من ساخته شده برخی از واقعا خوب putts.”

گاهی اوقات بدون توپ شد مورد نیاز: زبان انگلیسی پر از سوراخ خارج از حدود 25 متری در par-4 11th ابتلا به یک دروغ بزرگ پس از یک افت دلیل دوم خود را به ضرب گلوله آمد به استراحت در یک بارانی ،

“بود که به خوبی به عنوان من می تواند انجام دهد” انگلیسی گفت.

آن نادر بود آسان به دنبال در PGA ملی. نمره متوسط بود فقط یک smidge زیر 2-بیش از یک بعد زمانی که gusts باد اغلب در صدر 20 مایل در ساعت.

• پیدا نمی coronavirus و دوباره به میدان در آخرین لحظه ایتالیایی لورنزو Gagli و ادواردو Molinari تحت همتراز در عمان در مسقط قبل از تاریکی پایان را به خود راند. سپس خود را هموطن, گیدو Migliozzi بود, شات 6-تحت 66 به یک سکته مغزی منجر شود در تور اروپایی رویداد.

در آخرین رویداد ورزشی به توان نهفته ویروس Gagli به نمایش گذاشته علائم شبه آنفولانزا در روز چهارشنبه و جدا شد به عنوان یک احتیاط. Molinari, بود, بیش از حد, چرا که او به اتاق هتل خود را با میهن اما نشان داد هیچ نشانه ای از بیماری است.

در جای دیگر

جدید NWSL رئیس

دارای المپیک غیرت

لیزا بیرد سابق بازاریابی رئیس ملی کمیته المپیک بود به نام کمیسر ملی فوتبال زنان لیگ.

بیرد صرف و نه سال در USOC. او متهم است با در حال اجرا یک لیگ که قرار است به جذب بیشتر چشم پس از امریکا تکان دهنده جام جهانی در تابستان گذشته.

نه تیم لیگ تاسیس در سال 2013 first آن آبجو حامی در سال گذشته مقابله با Budweiser. حضور گل رز به طور متوسط 7,337 در 2019 — نزدیک به 22 درصد افزایش نسبت به سال گذشته که می توان به یک پست-جام جهانی افزایش دهد.

بیرد گفت: تجاری مشارکت در بازی های المپیک می تواند داشته باشد “عمیق تر و عمیق تر سیستم عامل” در بخشی به دلیل وجود دارد در تابستان و یا زمستان بازی ها در هر دو سال.

“من مطمئن هستم من می آورد که همان نوع از پویا به NWSL. ما می خواهیم به درخشش یک نور افکن در فوق العاده بازیکنان در این لیگ,” او گفت:.

دوچرخه سواری: آمریکایی ها خواهد سر به بازی های المپیک به عنوان طلا-مدال های مورد علاقه در تیم زنان پیگیری. کوارتت چوپان Dygert جنیفر ولنت اما سفید و لیلی ویلیامز roared به مسابقات قهرمانی جهان در برلین یامونا به راحتی ضرب و شتم بازگشت نایب قهرمان المپیک از انگلستان. برنده خود را با زمان 4 دقیقه 11.235 ثانیه و مهر آنها را به عنوان تیم به ضرب و شتم در توکیو بازی ها در این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر