توکیو المپیک مدیر عامل نکات بازی می تواند در شک و تردید حتی در سال 2021

به عنوان coronavirus در ژاپن و رییس اجرایی توکیو بازی روز جمعه گفت او نمی تواند تضمین به تعویق افتاد المپیک برگزار خواهد شد در سال آینده — حتی با تاخیر طولانی.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد صادر اضطراری اعلام این هفته به نبرد ویروس قرار دادن این کشور تحت محدودیت های پس از آن به نظر می رسید آن را به حال اجتناب گسترش یافته است.

“من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد باشد قادر به گفتن آن است که اگر ممکن است رفتن به آن را تحت کنترل بعدی جولای یا نه” کمیته سازماندهی توکیو مدیر عامل Toshiro Muto گفت: صحبت کردن از طریق یک مترجم در یک کنفرانس خبری انجام شده از راه دور. “ما قطعا در یک موقعیت به شما یک پاسخ روشن است.”

المپیک به تعویق افتاد و ماه گذشته با افتتاح مجموعه برای جولای 23, 2021, به دنبال بازی های پارالمپیک در اوت. 24.

NFL: لس آنجلس قوچ هستند بنا به گزارش تجارت گیرنده Brandin آشپز به Houston Texans. قوچ را دریافت کنید انتخاب دور دوم در حالی که با ارسال یک آینده چهارم-طفیلی به هوستون.

آشپز کمک خواهد کرد تگزاسی جایگزین DeAndre هاپکینز که معامله شد به کاردینالز آریزونا در ماه گذشته.

آشپز پنج 50-پذیرش فصل بیش از شش سال فعالیت حرفه ای و ارسال شده 1,000-حیاط فصل برای هر یک از سه تیم NFL: New Orleans, New England و قوچ.

• در حال حاضر به دنبال علامت تجاری عبارت “TB x سل” به تازگی امضا Tampa Bay Buccaneers کارفرمایی تام بردی ظ این هفته به علامت تجاری بیش از دو عبارت استفاده می شود در لباس و روسری و کفش: “خلیج تمپا” و “تمپا بردی.”

• از XFL است به حالت تعلیق عملیات و گذاشته کارکنان آن است. پس از لغو مانده از فصل آن در ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ولی امیدوار به بازگشت در سال 2021 این تازه بدوران رسیده لیگ حمایت WWE را ترک کرده است در آینده آن در شک و تردید.

NBA: شیکاگو بولز استخدام دنور ناگتس مدیر کل Arturas Karnisovas به اجرا در بسکتبال عملیات یک فرد آشنا با این وضعیت گفت.

کالج بسکتبال: Underclassmen اعلام کرد که آنها در حال ورود به NBA پیش نویس شد آریزونا گارد جاش سبز دوک رو به جلو ورنون کری جونیور و آیووا مرکز لوکا Garza.

NHL: Defenseman Kurtis MacDermid توافق برای دو سال $1.75 میلیون تمدید قرارداد از طریق 2021-22 فصل با پادشاهان لس آنجلس.

اعلامیه: پت استاپلتون یک دیرین NHL defenseman که معروف نگهداری می شود هوا از رمز و راز که آیا او برخوردار جن از پیروزی از سال 1972 نشست سری درگذشت, شنبه در 79. هیچ دلیلی داده شد.

استاپلتون در کانادا در اجلاس سری تیم در سال 1972 و ادعا شده است که ادعا جن از پل هندرسون سری-هدف برد بیش از اتحاد جماهیر شوروی.

با Chicago Blackhawks, استاپلتون شش فصل کمک به آنها را به جام استنلی ظاهر نهایی در سال 1971 و 1973.

• تام وبستر سابق NHL و بهداشت رو به جلو که با بازی در هفت بازی با کالیفرنیا طلایی مهر و موم در فصل 1971-72 و رفت و به مربی تیم نیویورک رنجرز و پادشاهان لس آنجلس درگذشت جمعه در 71.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>