توبیاس هریس آگهی 76ers گذشته نیکز

توبیاس هریس’ عملکرد به حال 76ers احساس خوب در طول بازی و گزارش پزشک در Joel Embiid پس از آن تا به حال آنها را احساس حتی بهتر است.

هریس گل 34 امتیاز به رهبری shorthanded فیلادلفیا به 115-106 صفحه اصلی پیروزی نیکس در پنج شنبه شب.

این 76ers بدون مجروح All-Stars بن سیمونز و Embiid. Embiid صدمه دیده بود در شب چهارشنبه را از دست دادن در کلیولند زمانی که او در برخورد با حول و حوش Zizic. پس از پنج برنده 76ers آموخته است که خود را مرکز نمی هر گونه آسیب ساختاری. او یک رگ به رگ شانه چپ خواهد شد و دوباره مورد بررسی در حدود یک هفته است.

غیبت از سیمونز و Embiid نمی صدمه دیده و در برابر ضعیف نیکز. لرزش میلتون به ثمر رساند 19 امتیاز و آل Horford اضافه شده 15 برای 76ers که بهبود یافته به NBA-بهترین صفحه اصلی رکورد به 28-2.

تندر 112 پادشاهان 108: Danilo Gallinari گل 24 امتیاز و میزبان اکلاهما سیتی غلبه 19-نقطه کسری به ضرب و شتم ساکرامنتو. Shai Gilgeous-الکساندر 20 امتیاز به ثمر رساند و کریس پل اضافه شده 17 برای تندر. آنها موفق به کسب پنج مستقیم و 14 از 17.

پیسرز 106 تریل بلیزرز 100: Domantas Sabonis بود 20 امتیاز و 11 پرتاب ریباند در ایندیانا برنده بیش بازدید پورتلند. مالکوم Brogdon اضافه شده 17 امتیاز هشت کمک و شش ریباند و T. J. Warren و ویکتور Oladipo 15 به ثمر رساند هر. پیسرز را برنده چهار از پنج گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>