به وجدان زندگی

وجود دارد چند پارچه راحت تر از handloom در کرالا در طول تابستان می گوید: Ratheesh KP اشاره به پیراهن — بنفش دست چرخید و دست بافته های پنبه ای. او شده است بزرگترین حامی خود را handloom لباس های سرمایه گذاری Gramins شیوه زندگی است که منابع دست چرخید و دست بافته شده از پنبه و پارچه بافی از جوامع و خوشه در سراسر هند است. “شما فقط می توانید فروش آنچه شما ايمان” او می گوید.

نام تجاری معتبر توسط دولت را مسئول گردشگری ماموریت با هدف popularise فلسفه handloom. “هنگامی که شما خرید handloom شما در حال حمایت از اقتصاد کشور; کمک به یک بافنده; کمک به خود را با پوشیدن چیزی است که نمی خواهد آسیب پوست خود را و یا سلامت; و نه ترک کربن” می گوید: Ratheesh که سازماندهی یک handloom متحرک.

“ایده این است برای ایجاد آگاهی در آهسته و پایدار مد بالقوه است که هنوز به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.”

هر بافی تکنیک منحصر به فرد است به این منطقه می آید از او توضیح می دهد. “برای مثال اگر شما khadi یکی بافته شده در کرالا است به نام مانیل است که ضخیم تر در مقایسه با زمانی که به یک بافته شده در بنگال غربی شناخته شده به عنوان پارچه… بنگال پارچه بهترین پارچه های پنبه ای یکی می توانید در هند است.” همه دست بافته شده لباس به نام khadi او توضیح می دهد. یک پارچه را می توان نام khadi تنها اگر تمام فرآیندهای درگیر در ساخت آن ها با دست انجام می شود. Handloom لباس می توانید هر یک از آن فرآیندهای مکانیزه. او اضافه می کند که handloom بافته شده در Balaramapuram و Koothampully دو کرالا سنتی بافندگی روستاها متمایز هستند در شخصیت و سبک. آنها باید تفاوت های ظریف در تار و پود.

همه چیز دست بافته شده

  • چهار روز ‘Handloom Utsav’, خواهد شد و سازمان یافته توسط Gramins در Ente Bhoomi, “سبز شیوه زندگی Mall” مقابل Valanjambalam از فوریه 28. این رویداد را پایدار لباس به جلو و بحث در مورد آن گسترده تاثیر بر جامعه از طریق کارگاه ها و مذاکرات. جلسات برنامه ریزی شده شامل سخنرانی در آیورودا, لباس, پارچه های پایدار و یک کارگاه در دست بافی. برنامه های فرهنگی برگزار خواهد شد در شب. بافندگان از هفت متحده را نیز به ویترین پارچه و پوشاک در این نمایشگاه-تقدیر-فروش.
  • بازدید کنندگان به Gramins فروشگاه در Ente Bhoomi می توانید تماشا چگونه پارچه بافته شده است. ذکر شده در کرالا RT ماموریت سایت در زیر “شهر تورهای” دسته یک و دو-ساعت بسته طراحی شده است برای گردشگران که در آن آنها می توانید ببینید handloom پارچه بافته شدن. سنتی کرالا غذا در Ente Bhoomi نیز در بسته گنجانده شده است.

یک charkha-کارگاه ریسندگی به رهبری یک تیم از گاندی Grama Seva Kendram شمالی Paravoor است برجسته. این را به یک تجربه دست اول از charkha-در حال چرخش است. “Charkha-در حال چرخش است مراقبه روند می گوید:” Shiby PK, مدیر Gramins و یک مددکار اجتماعی. “آن شناخته شده است که دارای مزایای در هماهنگی چشم و دست و ذهن آرام. یکی از برنامه های بلند مدت است به charkha-چرخش کارگاه های آموزشی به مدارس دولتی. این عمل می تواند به عنوان یک ابزار را در نگرشی تغییرات در دانش آموزان و همچنین آموزش آنها در مورد این کشور handloom سنت” می افزاید: Shiby که همچنین همکاران با تعدادی از پروژه های آموزشی.

این charkha در محل, اما, فلزی, مدل جدید با چند دوک و یک دسته است که تبدیل به صورت دستی.

Gramins همکاران با تعدادی از handloom بافی جوامع در کرالا و کشورهای دیگر. همچنین منابع محصولات از افراد و گروه خود کمک. این رویداد ویترین پارچه با jamdhani طراحی از غرب بنگال آلی پنبه پارچه Ponduru khadi ساری از شمال آندرا پرادش (قالی بافی روش قدیمی دهه هنر), patteda anchu ساری سنتی handloom بافت از کارناتاکا و کودکان لباس در رنگ طبیعی است. صنایع دستی ساخته شده از قرمز مایل به قهوهای screwpine را بامبو و نارگیل پوسته را نیز نشان می دهد.

بیان کرد که Gramins برنامه ای برای انجام چنین نمایشگاه ها را به صورت منظم برای آشنا کردن مردم با هند handloom فرهنگ Ratheesh می گوید: “بزرگتر هدف این است که برای اشاره کردن مردم به سوئیچ به یک با وجدان تر راه زندگی است.”

Handloom جشنواره خواهد بود تا 2 مارس از ساعت 10.30 صبح الی 8 بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>