Tlaib, Lowenthal قلم op-ed درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آزادی کمک به فلسطینی ها برای مبارزه با COVID-19

مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaibرشیدا Harbi TlaibDemocratic نمایندگان مجلس بپرسید که چگونه FEMA در حال برنامه ریزی برای تعادل بلایای طبیعی COVID-19 پاسخ ساندرز می پرسد برای کمک به تجدید انتخاب اعضای ‘تیم ملی’ Omar معرفی قانون برای لغو و اجاره, پرداخت وام مسکن در طول همه گیر تر (D-Mich.) و آلن Lowenthalآلن استوارت LowenthalHouse دموکرات جم ایران با کروناویروس لایحه قانونگذاران فدرال در نهایت یک طرح واقعی برای مبارزه با آلودگی پلاستیکی — آیا آنها گام تا بشقاب? در حال حاضر فرصتی است که ما به نوبه خود جزر و مد در اقیانوس پلاستیکی آلودگی بیشتر (D-Mich.) نوشت: یک op-ed در واشنگتن پست روز شنبه به درخواست رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump شیپور خاموشی سفیر جدید به اوکراین مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید انتخاب کنید برای HHS بازرس کل سلامت رسمی: ما باید ممنوع, سفر از اروپا زودتر به سرعت گسترش coronavirus بیشتر به انتشار congressionally تصویب کمک به فلسطین برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“مردم فلسطین به ویژه آسیب پذیر در این لحظه” Tlaib و Lowenthal نوشت: با استناد به یک تصمیم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 برای از بین بردن بودجه به سازمان ملل متحد امداد و کار سازمان برای پناهندگان فلسطین در خاور نزدیک (UNRWA).

به “اونرا” فراهم می کند کمک های بشردوستانه به پناهندگان فلسطینی. با توجه به مقاله برگزار می شود تا کمک می افزاید: تا $75 میلیون بود که “اختصاص با حمایت هر دو حزب در کنگره.”

تبلیغات

“در حالی که covid-19 رسمیت نمی شناسد مرزهای ما باید درک کنیم که بدون کمک و مساعدت مردم فلسطین خواهد بود تا حد زیادی تحت تاثیر این بحران بهداشتی,” Tlaib و Lowenthal نوشت.

دو اظهار داشت که بخش ناسیونالیسم را “تضعیف” جهانی پاسخ به همه گیر و witholding بودجه به نهادهای بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO) و گروه های خاصی از مردم “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال معکوس سیاست هایی که جهان را کمتر امن” گفتند.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا توقف کمک های مالی به کسانی که در انتظار یک تحقیق برای آنچه که او تلقی می شود به یک سوء مدیریت از شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور همچنین با انتقاد از سلامت بدن برای مخالفت با مقیاس بزرگ محدودیت های مسافرتی و نگهداری می شود که ایالات متحده تا به حال ناعادلانه رفتار شده است. رئیس جمهور با اشاره به تفاوت در میزان بودجه این سازمان دریافت از امریکا در مقایسه با چین است.

مقامات بهداشت جهانی رهبران کنگره و قانونگذاران انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن زیر حرکت می کند. وزیر امور خارجه سابق مادلین آلبرایت اخیرا اظهار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” سیاست را مختل کرده است ایالات متحده در واکنش به این بیماری همه گیر.

تبلیغات

علاوه بر انتشار congressionally تایید کمک اعضای کنگره می خواهند تهمت به “بازگرداندن ایالات متحده در رابطه با” اونرا.”

“همکاری های بین المللی و آمریکا و اخلاقی رهبری و نگرانی واقعی برای حقوق بشر و ایمنی و بهداشت از برخی از آسیب پذیر ترین مردم روی زمین هستند nonnegotiable” این جفت ارز به این نتیجه رسیدند.

در آغاز سال تهمت خود پرده برداری صلح خاورمیانه طرح با نخست وزیر اسرائیل , بنیامین نتانیاهو,بنیامین (بی بی) NetanyahuMORE در کاخ سفید است.

دموکرات ها به شدت تحت فشار قرار دادند در برابر این طرح با بیش از 100 خانه دموکرات نوشتن به رئیس جمهور در مخالفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>