Tlaib بوس کلینتون در ساندرز رویداد می گوید: “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما برنده’ آیووا

میشیگان در کنگره رشیدا Tlaibرشیدا Harbi TlaibTlaib بوس کلینتون در ساندرز رویداد می گوید: “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما برنده’, Warren, آیووا می شود تاییدیه از 45 میشیگان officeholders فعالان ساندرز تایید 9 progressive House نامزدها بیشتر (D) هو وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonTlaib بوس کلینتون در ساندرز رویداد می گوید: “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما برنده’ آیووا کلینتون: ساندرز و حامیان نیست به اندازه کافی برای متحد کردن حزب در سال 2016 Hillicon ولی: گزارش سنا در روسیه دخالت می رود در هفته آینده | Facebook اهداف coronavirus اطلاعات غلط | FCC می گوید حامل های بی سیم شکست قانون با فروش محل اطلاعات بیشتر در زنده مراسم انتخاباتی برای ریاست جمهوری نامزد بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersTlaib بوس کلینتون در ساندرز رویداد می گوید: “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما برنده’ آیووا کلینتون: ساندرز و حامیان نیست به اندازه کافی برای متحد کردن حزب در سال 2016 نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف بیشتر (I-Vt.) در آیووا در روز جمعه.

لحظه ای اتفاق افتاده نسبت به پایان میزگردی با Tlaib و مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمرIlhan OmarTlaib بوس کلینتون در ساندرز رویداد می گوید: “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما برنده’ آیووا ساندرز تایید 9 progressive House نامزدهای بایدن آگهی 2020 بسته در کنگره تاییدیه بیشتر (D-Minn) و Pramila JayapalPramila JayapalTlaib بوس کلینتون در ساندرز رویداد می گوید: “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما برنده’ آیووا CBP دستور ویژه برای بررسی صلاحیت مسافران با روابط با ایران: گزارش مهاجرت انجمن قضات خواستار استقلال از DOJ بیشتر (D-شستشو.) در سندرز اولین “انجمن کنسرت” که ویژه عملکرد توسط Bon Iver در Clive, آیووا, پیش از روز دوشنبه حزبی.

هر سه قانونگذاران باید تایید ساندرز در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و زمان صرف مبارزه برای او. در طول جمعه شب, رویداد, نمایندگان مجلس بیشتر صرف زمان در مرحله بحث در مورد تعداد مترقی مسائل از جمله تغییر آب و هوا.

تبلیغات

در پایان بحث خود را فعال Dionna لانگفورد بود که در خدمت به عنوان مدیر ذکر کلینتون به تازگی گفت: “هیچ کس را دوست دارد [ساندرز],” استخراج بوس از مخاطبان است.

لانگفورد به دنبال سرکوب booing گفت: “ما نه میخوام boo, ما نمی خوای بو. ما درجه یک اینجا.”

این زمانی بود که Tlaib شروع به پریدن کرد در خنده گفت: “من بو. بو.”

“همه شما می دانید من می توانم می شود آرام” Tlaib اضافه شده است. “متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما پیروزی است.”

تبلیغات

لحظه ای می آید به عنوان زمینه ای تنش از سال 2016 به نظر می رسد حباب در سال 2020 انتخابات. ساندرز گرفته اند و به شدت در دفاع از نامزد خود را پس از یک مصاحبه جدید از کلینتون انتقاد سابق خود حریف.

در مصاحبه با خبرنگار هالیوود منتشر شده در هفته گذشته کلینتون گفت که او ایستاده بود گذشته نظرات ساندرز گفت: “هیچ کس دوست دارد او را هیچ کس می خواهد به کار با او کردم هیچ چیز انجام می شود.”

او همچنین در این مصاحبه حاضر به تایید این که آیا او را تایید و یا کمپین برای ساندرز باید او برنده نامزدی حزب دموکرات در این سال است.

کلینتون دوباره ضربه ساندرز در روز جمعه گفت که او نمی بود به اندازه کافی برای متحد کردن حزب پشت سر او در کاخ سفید پیشنهاد در سال 2016.

پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود ساندرز ادامه به نظرسنجی به عنوان یک لایه نامزد شده است. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد او را با پشتیبانی قوی در آیووا و نیوهمشایر در سرب تا قفقاز و اولیه در این دو کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>