جدول زمانی برای آشنایی با اوباما پروب گزارش ورقه به عنوان رئیس چشمان احضاریه

جدول زمانی برای یک گزارش در ایران بررسی به دولت اوباما و هانتر بایدن پسر presumptive Democdratic نامزد , جو بایدن,جو BidenBiden بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم بایدن یادداشت ها نشان می دهد نقاط صحبت کردن در مورد کامالا هریس هزینه فرصت از کنگره بزرگ با تکنولوژی’ آنتی تراست وسواس بیشتراست لغزش با یک رئیس جمهور پیش بینی او به زودی به موضوع احضاریه.

سناتور. ران جانسونرونالد (Ron) هارولد جانسون این هفته: کنگره تنظیم برای هر دو حزب coronavirus مذاکرات به توافق کنگره برای کثیف COVID-19 مذاکرات در مهلت تنگ Hillicon دره: فدرال هشدار هکرها با هدف قرار دادن زیرساخت های حیاتی | توییتر کاوش سرویس اشتراک | لایحه را DHS سایبری آژانس احضاریه قدرت بیشتر (R-Wis.) رئیس امنیت داخلی و امور دولتی کمیته هیل گفت: روز چهارشنبه که او در حال حاضر می خواهد به انتشار گزارش موقت تا اواسط سپتامبر با استناد به دشواری در تنظیم مصاحبه.

“من نمی بینم یک گزارش آینده در اینجا قبل از ماه اوت است. من فکر می کنم بسیاری از مصاحبه ها در حال رفتن به در ماه اوت انجام شد” جانسون گفت: در مورد جدول زمانی برای این گزارش. “ما نوع تنظیم یک تاریخ هدف برای 15 سپتامبر. و به من گفت: “خوب بچه ها که به سخت و سریع است.'”

تبلیغات

جدول زمانی است که یک تغییر از ماه گذشته زمانی که جانسون گفت که او تا به حال گفت: کارکنان او می خواست به انتشار این گزارش قبل از اوت زنگ تفریح که برنامه ریزی شده است برای شروع در تاریخ 7 اوت “را به عنوان ناقص آن را به عنوان است.”

“در برخی از نقطه در زمان ما [می گویند], ‘OK, در اینجا چیزی است که ما داریم. در اینجا به سوالات باقی مانده است که نیاز به پاسخ داده شود'” جانسون گفت: در آن زمان.

جانسون و Grassley شروع بسته-درب و رسوبات هفته گذشته اما جانسون اشاره کرد در روز چهارشنبه که او به زودی با صدور احضاریه هر چند او کاهش یافته است به تعیین یک جدول زمانی خاص و یا آنها را هدف قرار داده است.

“ما در حال تلاش برای کار با تمام این مردم را به آنها را در به طور داوطلبانه اما حتی است که طول می کشد زمان. وجود کشمکش بیش از بیماری در مصاحبه. آن را فقط طول می کشد راه بیشتر زمان” جانسون گفت. “شما ممکن است شروع به دیدن برخی از احضاریه بیش از حد.”

جانسون و Grassley قبلا با ارسال نامه ای در ماه دسامبر درخواست مصاحبه با سابق اوباما مقامات از جمله آنتونی بلینکن سابق معاون وزیر امور خارجه و آموس Hochstein سابق مشاور ارشد بین المللی انرژی امور به معاون رئیس جمهور جو بایدن. جانسون کارکنان سپس فرستاده پیگیری درخواست ماه گذشته.

تبلیغات

در مورد وضعیت مذاکرات با بلینکن و Hochstein, Johnson اضافه شده است که آنها در بحث اما “پیشرفت یک اصطلاح نسبی است.”

“در برخی از نقطه در زمان ما می تواند احتمالا شروع به دیدن برخی از احضاریه صادر” جانسون گفت.

جانسون کاهش یافته است به به یک بازه زمانی خاص گفت: نمی خواهم به نکته دست خود را, اما افزود که “ما احتمالا باید به صدور احضاریه.”

جانسون و Grassley هستند ماه به تحقیقات خود را به اوباما-دوران تصمیم گیری. جانسون گفته است که بارها و بارها آنها را هدف قرار هانتر بایدن و پروب نیست رانده شده توسط پدرش جو بایدن در حال اجرا برای رئيس جمهور.

اما این دو به عنوان بخشی از تحقیقات در, درخواست, برای مثال, برای هانتر بایدن سفر سوابق; اطلاعات مربوط به Burisma منابع که در آن بایدن قبلا خدمت در هیئت مدیره و توسعه بین اوباما وزارت امور خارجه هانتر بایدن کسب و کار ارتباط.

پروب به طور فزاینده ای تبدیل به یک هدف برای دموکرات ها که نگران جانسون را سهوا گسترش روسی اطلاعات غلط است و با استفاده از چکش حراجی به هدف تهمت سیاسی دشمنان است.

جانسون و Grassley در یک نامه مشترک این هفته متهم دموکرات تلاش برای تضعیف تحقیقات خود را با نشت اطلاعات است.

“ما امیدواریم که که شما به ما بپیوندید در رد هر و همه تلاش های سازمان های خارجی را به دخالت در انتخابات و خودداری از استفاده از این موضوع به عنوان یک سلاح سیاسی به هدف تحقیقات — تحقیقات پایه در واقعیت و در پاییز مستقیما در کمیته’ صلاحیت برای حفظ امنیت داخلی و سیستمهای مالی —که با آن شما اتفاق می افتد به مخالفت” آنها نوشت: در نامه ای مشترک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر