روابط گره و اوج در هند-ما همکاری استراتژیک

دهلی نو: هند و آمریکا در روز سه شنبه افزایش روابط خود را به سطح یک “جامع جهانی همکاری استراتژیک” و اعلام کلید پیمان در مناطق اعم از دفاع به انرژی است.

این دو همچنین افزایش همکاری در زمینه امنیت داخلی با افزایش تلاش ها برای نگه داشتن حامیان تروریسم پاسخگو نارندرا نخست وزیر به خبرنگاران گفت: پس از گفتگو با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور ایالات متحده وارد دهلی نو در دوشنبه شب پس از توقف در احمدآباد و آگرا است. در احمدآباد مودی بود پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد به آدرس بیش از 100000 نفر در Motera ورزشگاه.

هر دو رهبر با تاکید بر زمینه های همگرایی بین دو کشور با مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان روشن از اظهار نظر در هند تابعیت متمم قانون (CAA). حداقل 13 نفر کشته در خشونت در دهلی نو و منتقدان در کشور و خارج از کشور انجام می دهد و دولت هند به صورت ظاهری افزایش عدم تحمل مذهبی.

“در این رویداد تهمت حاضر به اظهار نظر در مورد کا یا شورش در دهلی نو که به نام او هند در امور داخلی. او گفت که او تا به حال مطرح شده به موضوع آزادی مذهبی در ظهر با مودی اما کنترل این آسیب گفت که مودی ساخته شده ‘قدرتمند’ و اطمینان پاسخ” وزیر خارجه پیشین Kanwal Sibal گفت: خلاصه مغلوب ساختن پیشی جستن ،

تهمت نیز متعهد به مبارزه با تروریسم به طور مشترک با هند اما خودداری از انتقاد از پاکستان است. در مورد مسئله کشمیر به او ارائه شده برای کمک به حل و فصل اختلاف بین هند و پاکستان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی صرف پنج ساعت بحث و گفتگو در روز دوشنبه و سه شنبه. این مذاکرات “بسیار جامع” و “بسیار صمیمی” وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla گفت. این مذاکرات تحت پوشش دفاع و امنیت, انرژی, تکنولوژی و تجارت مردم-به-مردم روابط و جهانی و منطقه ای مسائل.

در یک نشست رسانه ای ظاهر مودی توصیف هند و آمریکا رابطه به عنوان “مهم ترین همکاری قرن 21”.

“و امروز رئیس جمهور تهمت و من گرفته اند تصمیم به افزایش همکاری ما به این سطح از جامع جهانی همکاری استراتژیک. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از مشارکت در بالا بردن روابط ما به این سطح شده اند ارزشمند” مودی گفت. “ما تا به حال یک مولد ارز در هر جنبه ای مهم از همکاری ما آن است که آیا دفاع و امنیت استراتژیک ما انرژی همکاری, همکاری فن آوری اتصال جهانی تجارت یا روابط مردم با مردم روابط.”

“افزایش دفاع و همکاری های امنیتی بین هند و ایالات متحده است که یک جنبه بسیار مهم از ما همکاری استراتژیک. همکاری در فوق مدرن دفاع تجهیزات و سیستم عامل را افزایش هند دفاع, قابلیت,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت: هند موافقت کرده است برای خرید بیش از 3 میلیارد دلار از پیشرفته از آمریکا تجهیزات نظامی از جمله آپاچی و MH-60 رومئو هلیکوپتر دیده می شود به عنوان یک غذای آماده کلیدی از بازدید.

هر دو کشور توافق کردند به مقیاس تجارت در نفت خام و گاز طبیعی.

در ستیز با موضوع تجارت مودی گفت که هند و آمریکا بودند “متعهد به باز بودن و عادلانه و متوازن تجارت در بخش اقتصادی. بیش از سه سال گذشته ما تجارت دو جانبه شاهد رشد دو رقمی و آن را نیز تبدیل به متعادل تر”.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او و مودی در حال صرف “مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد پاکستان”. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال یک رابطه بسیار خوبی با پاکستان است. هیچ سوالی است که کشمیر بود یک “مشکل” و هند و پاکستان مشغول به کار بودند بر روی آن. “هند یک ملت شجاع,” او گفت:, و اضافه کرد که او گفته بود طرف هند او را به انجام آنچه او می تواند “از آنجا که روابط من با هر دو آنها (مودی و نخست وزیر پاکستان عمران خان) خیلی خوب هستند.”

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما نیز کار مولد با پاکستان برای مقابله با تروریست ها که عمل در آن خاک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>