پر رونق در انزوا: در معرض خطر Narcondam hornbill

برنده جایزه عکاس حیات وحش KA Dhanuparan به یاد می آورد “لحظه های خاص” هنگامی که او گرفتار یک نگاه اجمالی از Narcondam hornbill با آن مخمل سیاه و پرهای مرغ و بیش از اندازه زرد بود.

در معرض خطر گونه پرنده بومی به Narcondam جزیره در Andamans. آن است که در آن Dhanuparan به رهبری دو روزه پرنده نگری و عکاسی, سفر به سند خود تودرتو فعالیت است.

Narcondam Hornbill

“از هولاک جزیره آن زمان ما هشت ساعت برای رسیدن به Narcondam. برای اولین بار من تو را دیدم یک پرنده نر با برجسته بور سر و گردن و سپس یک پرنده بود که به طور کامل سیاه و سفید. به زودی آنها را در صدها. آنها در پرواز بودند و تغذیه در انواع توت ها و میوه ها از درختان بلند” او می گوید.

اما دسترسی به کوچک خفته جزیره آتشفشانی از Narcondam که از دهانه یک منطقه از 6.8 متر مربع.کیلومتر محدود شده است از آن حفاظت شده است زیستگاه برای hornbills. آن است که توسط وزارت محیط زیست و جنگل ها از Andaman and Nicobar Islands.

پدر و مادر با مثال

  • این hornbills هستند نقش-مدل پدر و مادر و همچنین منحصر به فرد تودرتو عادات. می گوید مرغدار K Selvaganesh یک معلم انگلیسی در Cinchona دولتی دبیرستان در ولپری “این hornbills ساخت لانه درخت حفره. در حالی که انکوبه زن مهر و موم لانه با مدفوع گل و میوه پالپ. یک شکاف کوچک در سمت چپ باز برای نر به تصویب خوراک هر چند ساعت به مادر و جوجه.”
  • او می افزاید: “اگر چه پرندگان frugivores که در درجه اول با خوردن میوه ها و انواع توت ها در پرورش مردان را نیز حشرات, کرم, جغد, کشته شدن غول سنجاب و موش برای دیدار با پروتئین بالا نیاز جوجه ها. من را دیده اند این مرد بزرگ hornbill محکم فشار بیش از 60 تا 70 ficus انواع توت ها را در دهان خود برای تغذیه خانواده خود است. آن است که یک مدل نقش در پدر و مادر.”

Dhanuparan خود اعلام کرد برای عکاسی hornbills به رهبری او را به Narcondam. تا کنون او را دستگیر کرده است مالابار خاکستری hornbill مالابار رنگارنگ hornbill (هر دو بومی به قسمت های غربی) بزرگ hornbill و هند خاکستری hornbill.

K A Dhanuparan

عکس از hornbill نشسته بر روی یک درخت با شکوه بال گشوده در مقابل یک Nilgiri langur او را به دست آورده runner-up نقطه در موزه تاریخ طبیعی جوان عکاس حیات وحش از سال رقابت در سال 2017. عکس دیگری از hornbill برگزاری یک طعمه در منقار خود را از آن ساخته شده به پوشش پناهگاه Asia magazine در سال 2013. “من صرف دو روز در جزیره عکاسی پرنده. دسترسی به این جزیره محدود شده است به دلیل آن است که بسیار حفاظت شده زیستگاه می گوید:” Dhanuparan.

آستانه انقراض

Shirish Manchi از سلیم علی مرکز پرنده شناسی و تاریخ طبیعی در یوتیوب آپلود حفاظت توضیح می دهد که چگونه Narcondam hornbills مواجه خطر انقراض به دلیل از دست دادن زیستگاه و شکار. اگر نه به صورت هماهنگ تلاش های حفاظت از آن شده اند که غیر ممکن است برای افزایش تعداد آنها از صرف 360 پرندگان در سال 1999 به بیش از یک هزار نفر در حال حاضر.

Chasing trails Narcondam Hornbill; (below) KA Dhanuparan

تعقیب مسیرهای Narcondam Hornbill; (در زیر) KA Dhanuparan | عکس های اعتباری: Dhanu فاران

در عین حال تخریب زیستگاه همچنان بزرگترین تهدید برای hornbills در سراسر جهان با توجه به Nilgiris مبتنی بر مرغدار Aggal Sivalingam که در آن بزرگ hornbills می توان در مکان هایی مانند Mulli در Coonoor Mamaram در کتگیری و در Masinagudi.”آنها نیاز به قد بلند و باردهی درختان به صورت تودرتو و پرورش است. تماس های خود را با صدای بلند و پرخاشگرانه به خصوص برای ارسال هشدار به گله هنگامی که آنها نقطه پرندگان شکاری,” او می گوید.این Narcondam hornbill است که در اندازه کوچکتر است و نه با صدای بلند بر خلاف آن عموزاده اشاره Dhanuparan. اما در حال بومی جدا شده خالی از سکنه جزیره Narcondam hornbill هنوز با خطر انقراض در این رویداد یک فاجعه طبیعی باعث یک گونه پاک کردن.

“آن دو روز با پرندگان بودند فراموش نشدنی است. من امیدوارم که آنها وجود دارد وقتی که من بازگشت روزی” می افزاید: Dhanuparan که در حال حاضر در Anamalai ببر رزرو فیلمبرداری تنوع زیستی آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>