سه تست مثبت برای COVID-19 در کارناتاکا

بنگلور:
سه تازه موارد coronavirus (COVID-19) تایید شد مثبت روز سه شنبه در کارناتاکا در نظر گرفتن مجموع در دولت به چهار.

سه مورد تأیید شامل 47 ساله و 13 ساله دختر اجرایی ارشد در شرکت نرم افزار که تست مثبت برای این ویروس در دوشنبه مقامات بهداشتی دولت گفت.

چهارمین بیمار است که 50 سال پیر مرد, که همچنین دارای یک سفر سابقه از آمریکا به هند از طریق لندن است اما نه مربوط به بیمار که تست مثبت زودتر با توجه به حداقل چهار نفر به طور مستقیم و آگاهی از این تحولات است.

سه تازه موارد گزارش شده در کارناتاکا و شش همسایه کرالا در روز سه شنبه طول می کشد ملی شمارش به 53 مورد در کشور تا کنون.

کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa روز سه شنبه گفت که دولت گرفته بود اقدامات گسترده ای برای جلوگیری از گسترش ویروس و کسانی که تست مثبت بودند داده می شود مراقبت های پزشکی مناسب و کمک.

“وضعیت تمام بیمارانی که آزمایش مثبت در حال نشان دادن نشانه خوبی از بهبود” K. Sudhakar کارناتاکا پزشکی وزیر آموزش و پرورش گفت: در روز سه شنبه.

تازه موارد مثبت COVID-19 می افزاید: به ترس که بلعد گسترش این ویروس در هند. در سطح جهانی حدود 100000 آلوده در 100 کشور و تا کنون ادعا کرد که نزدیک به 4000 زندگی می کند. سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد روز دوشنبه گفته است که وجود دارد در حال حاضر “بسیار واقعی” تهدید جدید است که شیوع کروناویروس را تبدیل به یک بیماری همه گیر اما تاکید کرد این ویروس هنوز هم می تواند کنترل شود.

در ضمن 58 سرخپوستان بودند به خانه آورده امروز از coronavirus-آمار ایران در یک هواپیمای حمل و نقل نظامی از نیروی هوایی هند (IAF).

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در هند گزارش با توجه به کروناویروس تا کنون.

راننده و سه نفر از اعضای خانواده اش که در راند اول مثبت بیمار بدون علامت هستند و در خانه انزوا مقامات بهداشت گفت. مسافران که در سفر با مشت بیمار نیز آزمایش منفی, یک مقام بهداشتی گفت: درخواست نمی شود به نام.

در مجموع 2666 مردم که ممکن است در برخی از فرم تماس فیزیکی با اولین مثبت بیمار در حال پیگیری و نظارت مسئولان به اشتراک گذاشته.

46-سال پیر بیمار یک کارمند با دل هند که تست مثبت در دوشنبه پرواز کرده بود از آستین به نیویورک در 28 فوریه و پس از آن به دبی قبل از فرود در بنگلور در 1 مارس. در زمان غربالگری او را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از ویروس مرگبار است. او همچنین به دفتر برای حداقل دو روز قبل از سقوط بیمار و بستری شدن در 5 مارس. او بعد از آن معطوف به راجیو گاندی موسسه بیماری های قفسه سینه در بنگلور.

در بیانیه ای در روز سه شنبه و دل و هند گفت: دو نفر از کارکنان این شرکت مورد آزمایش قرار گرفتند پس از بازگشت از آمریکا از جمله دفتر مرکزی شرکت در دور راک, Texas.

“یک کارمند آزمایش منفی; یکی دیگر از آزمایش مثبت شده و قرار داده شده در قرنطینه” این شرکت در بیانیه ای گفت.

این شرکت اضافه شده است که اعضای تیم در بنگلور که ممکن است در تماس با تحت تاثیر کارکنان در حال کار از راه دور و دل, محلی, محیط زیست, ایمنی و بهداشت در تیم است که در تماس با اعضای تیم را از نزدیک نظارت خود را به خوبی بودن.

با توجه به وضعیت بهداشت و درمان بخش 1048 نفر شناسایی شده اند برای مشاهده در حالی که 275 نفر را به اتمام 28 روز مشاهده است. یکی دیگر از 760 نفر هنوز در خانه قرنطینه و نه افراد بستری در بیمارستان.

در مجموع 95,151 مسافران شده اند به نمایش در کارناتاکا از جمله 64,343 مسافران (تجمعی) در بنگلور و 25,440 در Mangaluru. در مجموع 5,368 مسافران شده اند به نمایش در منگالور و کرور بنادر.

چهارم کسی که آزمایش مثبت در کارناتاکا امروز یک کارمند Mindtree با مسئولیت محدود در بنگلور.

“… آن است که بسیار مایه تاسف است که یکی از کارکنان ما از بازگشت از یک سفر خارج از کشور آزمایش مثبت برای Covid-19 در 10 مارس. کارمند همراه با اعضای خانواده خود را تحت قرنطینه و نظارت پزشکی. همه اقدامات در نظر گرفته شده برای ارائه بهترین مراقبت های پزشکی برای او و خانواده اش. کارمند خود جدا شده خود را پس از بازگشت از این سفر و دیدار نیست یا دیدار با هر یک از دیگر Mindtree همکاران” Paneesh رائو رئیس مردم افسر Mindtree گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>