سه ماه از Covid-19 pandemic به احتمال زیاد برای تبدیل سلامتی مادون

دهلی نو:
این covid-19 همه گیر وضعیت ثابت یک ماشه برای دولت به انجام آنچه که هند نمی تواند رسیدن به آخرین 70 سال در نظر تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان و تجهیزات پزشکی به خصوص هواکش. با توجه به دولت خود پذیرش در دسترس بودن هواکش در به عنوان در تاریخ 1 مه در این کشور بود و در مورد 19,398 در بخش عمومی.

بیشتر بنابراین اگر برآورد یک مطالعه انجام شده در ماه آوریل سال 2020 توسط مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست (CDDEP), بهداشت عمومی سازمان پژوهش در نظر گرفته و سپس بخش دولتی و خصوصی در ترکیب هند در مجموع از 47,481 هواکش.

زیرساخت در حال حاضر در حال سقوط کوتاه برای دستیابی به جهانی بهداشت تحت پوشش بوده است به طور ناگهانی گرفته شده برای upgradation پس از covid-19 ضربه به هند است. در حالی که اتحادیه های وزارت بهداشت نشان می دهد در ماه مه پیش بینی تقاضا از 75, 000 هواکش تا ژوئن 2020 در پی covid-19 وضعیت شده اند وجود دارد در تمام طول مذاکرات به تهیه و تولید هواکش در کشور است.

در نمونه ای از قدرت گروهی-4 در covid-19 سفارشات برای 60,884 هواکش قرار داده شده بود توسط M/s HLL Lifecare محدود PSU تحت نظارت اتحادیه وزارت بهداشت است اقدام به عنوان مرکزی تدارکات آژانس. از مجموع سفارشات قرار داده شده 59,884 هواکش شده بود دستور داد به تولید کنندگان داخلی و واردات به میزان 1000 هواکش. پیش بینی تقاضا و سفارشات قرار داده شده شامل الزامات دولت های ایالتی نیز می باشد.

دولت گفته است که به عنوان بخشی از خود را در هند ابتکار تولید کنندگان محلی از دستگاه تهویه مصنوعی شده اند شناسایی و هدایت در نشست مشخصات نهایی آموزش و دیگر پروتکل های جدید ایجاد زنجیره تامین, کمک به آنها در مسائل تدارکات با تامین کنندگان و دولت و تصمیم گیری در مورد ترتیب مواد مصرفی و غیره.

عمده بازیکنان داخلی عبارتند از: M/s, بهارات الکترونیک محدود (با همکاری Skanray) به آنها دستور 30,000 هواکش قرار داده شد. M/s AgVa (در همکاری با M/s, Maruti Suzuki محدود) به آنها دستور 10,000 هواکش اهدا شد و AMTZ (AP Medtech منطقه) به آنها دستور 13,500 هواکش قرار داده شد.

جدای از این ساعت مراقبت (نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری) صندوق اعتماد است که با هدف مبارزه با مهار و تلاش های امدادی در برابر بیماری های همه گیر نیز به تازگی اعلام کرد به تخصیص تومان. 3100 کرور برای مبارزه با covid-19. از 3100 کرور مجموع حدود Rs.2000 کرور خواهد شد اختصاص داده شده برای خرید 50000 هواکش دولت گفت.

“بحران covid-19 انداخته تقاضای بی سابقه ای عمومی و بهداشت و درمان در تولید دستگاه های پزشکی مربوط به Covid پیشگیری و درمان است. برای مثال در مورد پنکه به ظرفیت تولید بالا رفت و از 5-6000 قطعات در هر ماه در ماه فوریه از 7 کنندگان به بیش از 40000 قطعه در هر ماه در ماه ژوئن از 16 تولید کنندگان ذکر شده با ما با توجه به سفارشات قرار داده شده توسط اتحادیه و وزارت بهداشت و همچنین بسیاری از دولت های ایالتی گفت:” راجیو Nath, فروم هماهنگ کننده انجمن, هندی, دستگاه های پزشکی صنعت (هدف).

هواکش استفاده می شود برای مقابله با پنومونی در هند که منجر به کشته شدن بیش از 1,27,000 زیر پنج فرزند در سال 2018 با توجه به یونیسف گزارش.

کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که تنها تهیه هواکش تنها هدف را حل کند اما دولت نیز باید برای رسیدن کارشناسان به استفاده از آنها را به درستی. “50,000 هواکش شده اند تهیه شده اما یک هسته چالش بر داشتن تخصص لازم برای حفظ و استفاده از آنها برای صرفه جویی در زندگی می کند. آنچه که ما در حال حاضر پیدا کردن است که آزمایش اولیه و ورود به مراقبت تاثیر بیشتری بر روی بیمار بقا و فقط در دسترس بودن هواکش. بنابراین ما نیاز به کار در چند جبهه برای مقابله با این بیماری همه گیر” گفت: Dr Ramanan Laxminarayan مدیر CDDEP.

دولت گفته است که به دولت است تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان, آن کمک خواهد کرد که این کشور حتی پس از covid-19 همه گیر شده است. “وجود دارد بسیاری از بیماری هایی که نیاز به تجهیزات پزشکی و هواکش. این کشور در حال بهبود سلامت خود و زیرساخت های است که کمک خواهد کرد که بیماران حتی پس از همه گیر شده است گفت:” Jitendra Arora, مدیر Pradhan Mantri Swasthya Suraksha Yojana (PMSSY) اتحادیه وزارت بهداشت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>