سه هندی, گونه های در حال حاضر در جهانی حفاظت از لیست مهاجر حیوانات

دهلی نو:
سه هندی گونه –خشکی آسیایی, فیل بزرگ هند Bustard و بنگال Florican انتخاب شدند برای اولویت حفاظت از تنوع زیستی در سازمان ملل متحد در اجلاس سران برای حفاظت از گونه های مهاجر وحشی, حیوانات, در روز پنج شنبه.

تمام سه حيوانات موجود در ‘پیوست’ از کنوانسیون حفاظت از گونه های مهاجر از حیوانات وحشی (CMS). اعلام شده در حال انجام 13th کنفرانس احزاب (COP) از سیستم مدیریت محتوا که به میزبانی هند در گاندینگر گجرات از فوریه 17-22.

دولت مرکزی پیشنهاد شد و به اتفاق آرا پذیرفته شده توسط کمیته کل (گاو) در اواخر روز پنج شنبه.

ورود در “Appendix I’ برای ‘مهاجر از گونه های در معرض خطر انقراض’ می تواند منجر به فشار بیشتر زیستگاه حفاظت از ممنوعیت شکار غیر قانونی و تسهیل حرکت خود را در مناطق و کشورهای که بخشی از این گونه دامنه.

وجود دارد حدود 47 لاخ فیل ها در طبیعت در 13 محدوده کشور با 60 درصد از آنها در هند است. دولت برجسته که فیل هندی است که در تلاش برای زنده ماندن در به طور مستمر کاهش تخریب و تکه تکه زیستگاه و اغلب از آمدن به جنگ با مردم جدای از تهدیدات از شکار و تجارت غیر قانونی.

پس از آن شناخته شده است به طور طبیعی مهاجرت در سراسر مرزهای بین المللی; آن مواجه با چالش های مشابهی در دیگر محدوده کشور وجود دارد و نیاز به یک اقدام هماهنگ برای حفاظت از آنها.

در حالی که دو نفر دیگر گونه های بزرگ هند Bustard و بنگال Florican در حال حاضر شناخته شده به عنوان به شدت در معرض خطر است که در صورت تهدید از شکار و برخورد با قدرت از خطوط در طول مهاجرت خود را به کشورهای همسایه به خصوص پاکستان و نپال.

بر اساس پیشنهاد دولت در نظر دارد برای امضای یک توافق با طیف وسیعی از کشورها برای حفاظت از این پرندگان از شکار خط برق برخورد و از دست دادن زیستگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>