سه در چهار می گویند حضور در چهارم جولای جشن مخاطره آمیز: نظرسنجی

اکثر آمریکایی ها فکر می کنم که حضور در جولای 4, جشن آخر این هفته مطرح متوسط یا بزرگ و خطرات به سلامت خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید Axios/نظرسنجی ایپسوس می یابد.

به عنوان شهرستانها در سراسر کشور آماده شدن برای جشن امریکا استقلال بسیاری از مقامات دولتی در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس در طول تعطیلات آخر هفته.

برخی از ایالت ها reclosed خود را در سواحل و نیاز به ماسک پوشیده می شود در حالی که تگزاس و فلوریدا دو هفته گذشته ممنوع مستقل بارها از خدمت به الکل به عنوان متحده در برخورد با تعداد رکورد روزانه موارد جدید.

تبلیغات

پنتاگون برنامه ریزی شده flyovers برای چند East Coast شهرستانها و همچنین Mount Rushmore. رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTop مقامات اطلاعاتی انتشار اظهارات انتقاد نشت روسیه نعمتهای اطلاعات روسیه فضل اینتل گنجانده شد در مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه توجیهی روزانه: گزارش سناتور دسترسی به اطلاعات در نعمت بر ما نیروهای بیشتری تنظیم شده است برای حضور در یک نمایش آتش بازی در طول ریاست جمهوری بنای تاریخی در داکوتای جنوبی در جولای 3. کاخ سفید نیز تائید کرد که وجود دارد خواهد بود یک جشن روز استقلال در واشنگتن دی سی که “باید یک نگاه متفاوت نسبت 2019 برای اطمینان از سلامت و ایمنی آن حضور می یابند.”

ژوئیه سال گذشته 4 جشن سی, ویژه, جدید, آتش, نشان, نظامی, نمایش و یک سخنرانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مراحل یادبود لینکلن.

نظرات چگونه مخاطره آمیز حضور در جولای 4, جشن تا حدودی تقسیم در امتداد خط حزب. نود درصد از دموکرات ها مورد بررسی قرار گفت که حضور در این آخر هفته را جشن خواهد بود بزرگ و یا متوسط در معرض خطر, در حالی که تنها 65 درصد از جمهوری خواهان گفت: همان.

این نظرسنجی بود که آخرین تکرار از Axios-ایپسوس Coronavirus شاخص هفتگی بررسی شده است که در حال اجرا از زمان شروع این بیماری همه گیر نزدیک به چهار ماه است.

آن انجام شد ژوئن 26-29 و نظرسنجی 1,065 بزرگسالان با یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.1 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>