هزاران سرباز گارد ملی می تواند شروع ترک DC روز دوشنبه فرمانده سپاه

بیش از هزاران سرباز گارد ملی به نام از کشورهای دیگر در اعتراض به مرگ جورج فلوید می تواند شروع به ترک واشنگتن به عنوان روز دوشنبه فرمانده سی گارد ملی سی ان ان گفت.

حدود 4,000 اضافی گارد ملی نیروهای “خواهد بود redeploying این هفته است. احتمالا به عنوان روز دوشنبه” مسلح ، ژنرال William J. Walker گفت.

ارتش, منشی, رایان مک کارتیRyan McCarthyMassive تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی در تسلط ما برای شنبه دوم گارد ملی خلبان مبتنی میان پروب به هلیکوپتر پرواز بیش از DC معترضان یک شبه دفاع: دفاع سابق رهبران توده ای در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد | Esper نیروهای فرستد به نام به DC منطقه home | US حملات طالبان در افغانستان بیشتر نیز گفت: شبکه ای که چند شب از تظاهرات مسالمت آمیز پس از زودتر حوادث غارت و اموال خسارت افزایش یافته و احتمال خروج خارج از دولت آمريکا.

تبلیغات

“ما به دنبال بسیار سخت است. من فکر می کنم که اگر ما در این روند است که ما در حال حاضر ما در شکل بسیار خوب و ما به دنبال که در آن گزینه ای بسیار نزدیک” مک کارتی گفت: با استناد به این بزرگی اما حادثه-رایگان جمعیت که جمع آوری شده در پایتخت کشور در روز شنبه. دبیر ارتش نظارت d. C. گارد ملی به عنوان فرمانداران برای خود آمریکا طراحی شد.

واکر نیز محروم گارد ملی دخالت در دوشنبه ترخیص کالا از صلح آمیز معترضان از پارک لافایت قبل از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMitt رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض کاخ سفید خواست برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات: گزارش زوکربرگ چان-بودجه دانشمندان قلم ‘نامه ای از نگرانی’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات بیشتر سفر به نزدیکی یک کلیسا برای یک عکس op. پارک پلیس در ابتدا گفت: گاز اشک آور مورد استفاده قرار گرفته است قبل از راه رفتن به عقب انکار.

“آنها برگزار خط آنها هرگز پیشرفته در جمعیت” واکر گفت: با اشاره به اعضای گارد ملی.

واکر همچنین گفت: نیروهای نظامی تنها شده بود در حال حاضر به عنوان آخرین چاره در طول تظاهرات.

“رانندگی در اطراف شما را ببینید گارد ملی و آنچه می بینید این است که گارد ملی در آنچه ما تماس بگیرید ردیف دوم و شاید سوم ردیف بنابراین سازمان های فدرال, فدرال اجرای قانون ایالات متحده پارک پلیس, ایالات متحده Secret Service و سپس شما ممکن است ببینید ملی Guardsmen. بنابراین اگر شما به یک نگهبان بسیاری را اشتباه رفته است,” او اضافه شده است.

سی شهردار موریل Bowser خود (D) بارها خواسته هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و فرمانداران دولت برای حذف خارج از شهر از اعضای گارد ملی از شهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>